Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kamera na kask lub na motocykl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Używam SJ5000 i polecam. Bateria trzyma 1,5h. Deszcz, mróz i upadki jej nie straszne. W tej cenie naprawdę świetna propozycja.

    Komentarz


      #77
      Ja polecam kamerkę mobius actioncam z szerokokątnym obiektywem. Wielkościowo jak paczka zapałek a nagrywa w miarę fajnie



      Więcej filmów z kamerki na moim kanale

      Komentarz


        #78
        Filmik z ostatniego rycia u trocina był kręcony sjcamem sj 4000

        Komentarz


          #79
          Od siebie mogę polecić Xiaomi Yi. Długo się nad tą kamęrką zastanawiałem, aż w końcu przekonała mnie promocja u chińczyków za 250zł + darmowa wysyłka od nich.
          Tutaj filmik ode mnie. Trochę gorsza jakość przez nieumiejętne zmontowanie tego oraz zauważyłem po fakcie, że zaparował mi obiektyw przez moją głupotę. Koło 32s widać bez zaparowanego obiektywu
          A tutaj filmik od jakiegoś znawcy tematu https://www.youtube.com/watch?v=Tybp5I9ow3I

          Komentarz


            #80
            Od dzisiaj w INTERMARCHE w promocji KAMERA SPORTOWA FOREVER ACTIVE za 119 zł
            Co o niej sadzicie?

            Komentarz


              #81
              Tyle warta ile kosztuje, bo nadrabia jedynie wygladem, a o to nie chodzi.
              Chinskie g, z plastelinowym obrazem.

              Komentarz


                #82
                Poleciałem do interka i kupiłem.Dostałem bon na 40 zeta,w sumie wyszła 79 zł przetestuję Jak bedzie lipa do założę do busa jako video rejestrator.

                Komentarz


                  #83
                  Widziałem filmik z Ekena H9, myślę że to samo co Xiaomi Yi ale akcesoria są w cenie, nie trzeba dokupować
                  Widziałem też filmik kolegi z kamerki Intermarche ale bateria trzyma tylko niecałe 30 min

                  Komentarz


                    #84
                    Kupiłem coś takiego.Filmik zgrany z karty bez żadnej obróbki.

                    Komentarz


                      #85
                      Całkiem nieźle, tylko w przypadku bocznego mocowania do kasku szeroki kąt staje się przekleństwem - mówię tu o tym fragmencie ekranu zakrytym przez kask.
                      Masz tam wybór innego kąta?
                      No chyba żeby później w jakimś programie uciąć ten kawałek klatki.

                      Komentarz


                        #86
                        Następny filmik.Kto zgadnie gdzie to było https://www.youtube.com/watch?v=YVeV...ature=youtu.be

                        Komentarz


                          #87
                          Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                          Następny filmik.Kto zgadnie gdzie to było https://www.youtube.com/watch?v=YVeV...ature=youtu.be
                          zgadywać nie trzeba, nagrałeś nazwę Tutaj

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X