Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XT 350 czy warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XT 350 czy warto?

    Witam!
    Zastanawiam się nad zakupem XT350 do polatania w terenie. Przebieg 35tys., 89 rok, 27 km. Ma ktoś jakieś opinie, doświadczenie?

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

    #2
    Bierz nie będziesz żałował.

    Komentarz


      #3
      Miał jako pierwszą Japonię dawno temu. Bardzo wdzięczny motocykl.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        A są jeszcze części do tego w razie w?

        Komentarz


          #5
          Odradzam. Brak części a egzemplarze z jakimi miałem do czynienia do dramat. Normalne bo sa tanie.

          Komentarz


            #6
            XT350, fajne moto, bardzo uniwersalne. Mam XT350 i TT350 i kolejne TT350 bede skladal. Motocykl fajny poreczny i wszystkomogacy, jednak ciezko trafic dobry egzemplarz. Tak jak powyzej napisane, jest troche klopot z czesciami, ale to w przypadku grubszych remontow, eksploatacyjnie jest wszystko. Musisz sobie uswiadomic ze to ma kopnik i nie ma elstartera, wiec trzeba nauczyc sie kopac, zeby sobie krzywdy nie zrobic, reszta bajka, naprawde fajnie sie tym jezdzi i jest baardzo prosty.
            Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

            Komentarz


              #7
              Jak kupowałem moją bałem się że odpalanie z kopnika będzie utrapieniem .że kopka może ,, oddać " i uszkodzić noge.Okazało się że ma automatyczny odprężnik i odpala bardzo łatwo i lekko.Teraz już wiem że jak za trzecim kopnięciem nie odpali znaczy to że nie przekręciłem kluczyka.
              Jest to motocykl którego nie da się zastąpić żadnym współczesnym modelem.Takiej kombinacji lekkości.komfortu.poręczności .bez obsługowości.trwałości i prostoty nikt już nie oferuje.
              Ten motocykl można eksploatować przez wiele lat nawet z dala od cywilizacji( trzeba mieć tylko kilka litrów oleju silnikowego na wymianę raz na rok czy dwa lata ) . Nie potrzebuje akumulatora ,silnik chłodzony powietrzem ( nie ma chłodnicy.wiatraka.pompy termostatu itd ) filtr oleju to sitko które się tylko czyści,filtr powietrza gąbka do umycia i nasączania,z tyłu niezniszczalny hamulec bębnowy.
              Problemem jest znaleźć ładny egzemplarz chociaż mi w ostatnich trzech latach udało się znaleźć i kupić cztery XTki 350 w stanie fabrycznym z prawdziwym przebiegiem 15÷20tyś.km w cenie do 7 tyś.zł.Ostani trafił się w listopadzie zeszłego roku.

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X