Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ładowanie bez odkręcania baku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ładowanie bez odkręcania baku

    Witam wszystkich, zakupiłem XT660Z z 2013r i nie chce zagadać po kilku dniach, mało mu brak. Czy jest mi ktoś w stanie zrobić foto do czego mógłbym podłączyć plus i minus z prostownika do moto bez odkręcania baku??

    #2
    Dziwne u mnie jest aku pod siodełkiem . Niestety najlepiej kupić nowy i po problemie.
    Papacool

    Komentarz


      #3
      Plus na wejściu kabla do rozrusznika a minus do miejsca z dobrą masą i powinno zassać
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Piotr13, tam nawet ręki nie wsadze(mało miejsca) , ale jak nie ma innego wyjścia "plusa" to trzeba bak ściągać . Dziękuję Ci za odpowiedź

        Komentarz


          #5
          Jeżeli masz gniazdo zapalniczki do ładowania akcesoriów to przez nie też się da. Trzeba tylko miernijiemt plus/ minus ustalić. No i gniazdo powinno być nie przez stacyjkę tylko bezpośrednio z Aku
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            Sprawdzę, mam takie gniazdo zapalniczki, ale żeby mi nie wybuchł nowy nabytek ;-)

            Komentarz


              #7
              Małym prądem ładuj bo to nie są jakieś mocne gniazda
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #8
                Panowie wracając do tematu. Podładowałem stary aku, odpalił. Postał dzień. Po czym już mu brakuje prądu do odpapenia. Miernik pokazuje na zgaszonym 12.16 V. Aku na śmietnik??

                Komentarz


                  #9
                  Zależy ile go tam podładowałeś. Mocno wyładowany aku potrzebuje kilku-kilkunastu godzin by na małym bpradzie dojść do siebie. Zobacz do ilu spada pod obciążeniem po porządnym ładowaniu
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki za szybką odpowiedź:-) Ładowałem prostownikiem automatycznym, krótko bo ok 2 godz i prostownik stwierdził, że wystarczy ;-) podłącze go na dłuzej i dam znać jak to wygląda na odpalonym

                    Komentarz


                      #11
                      Pod bakiem po lewej masz przekaźnik rozrusznika. Tam + pod czerwony, a masę gdzieś na ramę lub silnik.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X