Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nierówna praca na wolnych obrotach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    A weź jeszcze psiknij mgłą wodną w kolicę kabli i cewki... pod osłoną nocy. Zdaje się, że tego nie robiłeś...

    Komentarz


      #32
      Jeszcze motocykl do mnie nie dotarł, ale to zrobię w końcu po za tym biorąc pod uwagę, że motocykl chodził nienagannie w listopadzie, a pierwsze uruchomienie po zimie w marcu dało taki efekt, to wątpliwe żeby to był problem mechnaiczny w silniku, no ale to mój domysł

      Komentarz


        #33
        Wyjmowałeś iglice ssania? Jak wyglądały? Mi to cały czas wygląda na niezamknięte ssanie.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #34
          Gość mówił, że iglice w super stanie, i ssanie gładko chodzi, no ale pewnie nie bylo sprawdzane czy sie nie domyka dokońca. To co mówisz to może tak być, bo po zimie jak uruchamiałem silnik to w sumie nie podnośiłem tego bolca od ssania, a jesli juz to moze o jeden ząbek na początku i chwile potem go zamykałem do końca i w sumie równomiernie szedł caly czas. Natomiast w zeszłym sezonie jak wszystko działało jak należy, to na zimnym silniku musialem go trzymac na ssaniu dość długo, bo jak tylko zamykałem ssanie to zaraz sie dławił i musiałem spowrotem otwierać z obawy ze mi sie motocykl udusi. Także dałem znać gościowi, bo możliwe ze tam ssanie tez trzeba bedzie wyregulować.

          - - - Zaktualizowano - - -

          Ok problem rozwiązany, Junak miał racje. Wystarczyło linkę z ssania ściągnąć i chodzi jak złoto na rozgrzanym... z dwojga złego przy dochodzeniu tego problemu mam serwis zrobiony i gaznikow i luzów zaworowych...

          Komentarz


            #35
            Czyli napięta linka... Jak masz rozebrane moto zobacz te iglice - 5 minut roboty.

            U mnie były takie: http://www.xtzclub.pl/threads/14561-...l=1#post182848

            Komentarz


              #36
              Sprawdził iglice już wcześniej, są ok.

              Komentarz


                #37
                Ku..wa, zmień mechanika co gaźniki czyści a nie umie zamontować linki.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz

                Pracuję...
                X