Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik zapłonu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A patrzyliście na schemat? Wydaje mi się, że nie było zmian, a przynajmniej na moje doktoryzowanie się z elektryki XTZ na nie nie natrafiłem.


    XTZ-Przełączniki kierownicy.jpg
    Ostatnio edytowany przez Lis; 4923. Powód: Schemat

    Komentarz


      #17
      IMG_20220209_185229.jpg

      Tak wyglada wtyczka pod siedzeniem, ktora laczy sie z wylacznikami na kierownicy. Czarny to masa i tym sie steruje zalaczanie cewki/przekaznika od rozrusznika.

      Komentarz


        #18
        IMG_20220210_115836.jpg

        Ma ktos moze zbedna wtyczke od oryginalnych wlacznikow aby dostosowac ten ze zdjecia?

        Komentarz


          #19
          Możesz polutować przewody, będzie szybciej i taniej i tak samo dobrze.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
            Możesz polutować przewody, będzie szybciej i taniej i tak samo dobrze.
            Ostatecznie tak zrobie...
            Ale przewody sa troche za krotkie i trzeba bedzie sztukowac. A jakby dolutowac od jakiegos zniszczonego wlacznika z kostka na koncu byloby w sam raz.

            Komentarz


              #21
              Ja bym pomierzył miernikiem każdy obwód od włącznika poprzez wtyczki az do rozrusznika sugerujac sie schematem z serwisówki i wykorzystal stara instalacje jesli to roznica tylko w kolorach Olalbym takze kolory przy lutowaniu
              To tylko dwa przyciski i 4 przewody wiec latwo sprawdzic miernikiem ktora para wychodzacych przewodów za co odpowiada. poprzednie przelacznziki byly przeciez takie same co nie? Tylko inaczej wygladaly i mialy inne kolorki kabelkow, a zasada dzialania taka sam. Ai jesli nie wymieniam calej lini z instalacji kolory kabl oznaczam opaskami termokurczliwymi kolorowymi aby wiedziec na przyszlosc co i gdzie.

              Warto gdzies czasami miec walnieta w garazu wiazke ze zlomu z jakiegos starego auta, mozna dobrac fajnie przewody w dowolnym kolorze dobrej jakosci a nie badziewie co teraz sprzedaja ktore ciezko zacynowac.Przydaje sie na takie akcje.
              Ostatnio edytowany przez chevy; 5415.

              Komentarz

              Pracuję...
              X