Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[660] przewody EBC w oplocie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] przewody EBC w oplocie

    Jak w temacie.
    Mogę załatwić przednie i tylne do małej tereski po 120/szt z przesyłką.
    Przedni pasuje na długość na styk, przy podwyższeniu kierownicy może być ciężko (nie wiem na pewno, nie mam).
    Tylny krótszy niż oryginalny, będzie pasował puszczony prosto, chyba bez mocowania do wahacza.
    Krótki, według mnie nie ma sensu.
    Czas 2-3 dni.

    #2
    Mam nadzieję że nie psuję ci jakiegoś "interesu", ale przewody w oplocie można zamówić tu; https://owiewki24.pl/pl/c/Przewody/206/1/default/3
    w różnych rozmiarach. Może to nie jest EBC ale działają na 100%.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Żaden to interes, imperium na tym się nie zbuduje . Znalazłem w ofercie jednej z hurtowni, z której biorę klamoty do aut i całkiem niezłej cenie, więc sobie kupiłem oba, z czego tylny oddałem, bo mi nie leżał. Jest jeszcze kilka dostępnych, więc rzuciłem na forum, bo porównując w sieci ceny EBC, nie jest źle.
      Dostępne są w hurtowni hart
      Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.

      Komentarz

      Pracuję...
      X