Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ograniczenie mocy XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
    Widzę, że jesteś zdetermionowany na XTZ. Może warto się jeszcze rozejrzeć za innym motocyklem?
    ps. Szwajcar jest pewniejszym rozwiązaniem, bo fabryczne dławienie powinno zabezpieczyć silnik w okresie ekspolatacji. Nie powinien być tak katowany...
    Tak, najbardziej chyba jednak 750, patrzyłem za 660... Ale jednak patrząc na ceny rozsądniejszy wybór jest dopłacić niewiele więcej, a mieć jednak 750 jedynym problemem może być jedynie mój wzrost (177cm), ale podobno osoby z trochę niższym wzrostem śmigają na wyższych maszynach.
    Co do blokady, to interesuje mnie tylko taka na papierze, albo pojeździć chwilę z blokadą wyczuć sprzęt (pół może rok) i odblokować silnik... Na te 69km

    W tej półce cenowej, twierdzę że ST jest dla mnie wyborem idealnym I myślę, że miałaby u mnie dożywocie
    Ostatnio edytowany przez asiok; 5825.

    Komentarz


      #17
      Co do blokowania to jak poprzednicy, szukaj szwajcara, sam takim jeżdżę i moc w papierach jest szwajcarska (a rzeczywista nie wiem bo nie mam porównania). A co do wzrostu to mam 176cm wzrostu i idzie ogarnąć ST
      secretgarage.pl

      Komentarz

      Pracuję...
      X