Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wrześniowy nie wiadomi gdzie i kiedy 😉

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    ....Pytanie jest proste czy świat się zawali jak się zmieni termin ????? chyba bardziej chodzi o to czy taki termin jaki podałem nam pasuje. Przecież to nie jest wpisywane do encyklopedii że w roku pańskim 21r zmieniono date jesiennego zlotu xtz na kontynencie europejskim...
    Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

    Komentarz


      #62
      Więc odpowiem za siebie...jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. I z racji tego że jako jedyny zgłosiłeś się do organizacji zlotu to skłonny jestem pojechać w terminie który ty poddajesz. I tak zlot wisi na włosku , a wtedy i tak sam bym gdzieś pojechał w jakiś weekendu na przełomie sierpnia i września.

      - - - Zaktualizowano - - -

      Tu już nie ma sensu się kłócić . Świat się nie zawali. Druga połowa września była wybrana na cykliczny po to żeby bwszyscy mieli szansę być...a tak to jeszcze ludzie na urlopach wakacyjnych itp... cykliczna data była po to , żeby już nigdy nie robić głosowań itp. co do terminu bo wtedy zawsze starcia są. Ustalone było po to by sobie nawet za 3 lata zarezerwować ten właśnie weekend i nie planować ślubu czy pogrzebu tego dnia. I na koniec cykliczny zlot co roku w przedostatni weekend września był ustalony po to żeby właśnie nie było tej dyskusji... A jak ktoś ma innego Laternika czy inny zlot i mu koliduje to już jego problem. Musi wybrać. Poczekaj , nie się stare wygi tego forum wypowiedzą.

      - - - Zaktualizowano - - -

      Ps. Pomijam już fakt że właśnie zaskoczyłem że ten weekend sierpnia to jeszcze mój urlop i może być kuźwa....

      Komentarz


        #63
        ....nikt nie wziął jednej ważnej kwestii - we wrześniu będzie wprowadzony kolejny lockdown na bazie fikcyjnych danych i mogą wprowadzić zakaz zgromadzeń - rozumiem jeśli to by była sala zamknięta i nic by poza nią nie wyszło ale to będzie na otwartej przestrzeni i ktoś z zewnątrz może zadzwonić po służby lub druga opcja - właściciel domków powie że nie zaryzykuje kary i powie że nam dziękuje za nasz zlocik...

        Komentarz


          #64
          Co racja, to racja...w zeszłym roku też zmieniliśmy datę na pierwszy weekend września właśnie z powodu tego całego syfu... Wiosną tego roku trzymaliśmy się ustalonego terminu bo lockdown jeszcze był po zimie ,a i tak jadalni jeszcze nie mogli otworzyć. Bardzo proszę, niech się inni zainteresowani wypowiedzą

          Komentarz


            #65
            Mi pasi, wszystko jedno gdzie i za ile

            - - - Zaktualizowano - - -

            I kiedy

            Komentarz


              #66
              1. Pawloo78 -1os.
              2. Junak 1 os
              3. Tomek 2071
              4. Lemur

              jeszcze ktoś?
              Jak nie to nie pisać żali tylko się wpisywać. Temat uważam za zamknięty.
              Możemy nawet ten zlot nazwać Zlot Lemura
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #67
                1. Pawloo78 - 1os.
                2. Junak 1os.
                3. Tomek 2071
                4. Lemur
                5. Znikopis

                Komentarz


                  #68
                  W dupie, Lemur nie pitol o lockdownie tylko się zaszczep

                  Już na początku roku wpisałem 17-19 września jako termin zlotu, później Junak bo rajd latarników, bo to i tamto i termin na początek września, ok może być. Choć pamiętam jak Junak mówił, nie interesuje kto ma jakie plany, dzieci i inne bzdury, tak samo można by powiedzieć, nie interesuje mnie rajd latarników czy inne takie.

                  I byłoby na tyle, we wspomniany sierpniowy weekend mam wesele w rodzinie.

                  Komentarz


                    #69
                    cytat "W dupie, Lemur nie pitol o lockdownie tylko się zaszczep "

                    ....oj Pawełku ...nie denerwuj się.... spokojnie...spokojnie .przyjmij moją decyzje odnośnie tego preparatu jako moją prywatną decyzję - taką wiesz... przemyślaną i przede wszystkim moją decyzję... nie twoją....

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Komentarz


                      #70
                      1. Pawloo78 - 1os.
                      2. Junak 1os.
                      3. Tomek 2071
                      4. Lemur
                      5. Znikopis
                      6. Beniamin
                      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                      Komentarz


                        #71
                        Właśnie sprawdzam gdzie to, to nie to miejsce gdzie babajaga sie odbywa?

                        Komentarz


                          #72
                          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                          Właśnie sprawdzam gdzie to, to nie to miejsce gdzie babajaga sie odbywa?

                          dokładnie to samo miejsce. Kolo jeszcze mi nie podesłał oferty tak więc jak tylko dostanę to załącze ale to pewnie po 18 stej dopiero.

                          Komentarz


                            #73
                            1. Pawloo78 - 1os.
                            2. Junak 1os.
                            3. Tomek 2071
                            4. Lemur
                            5. Znikopis
                            6. Beniamin
                            7. CostaneaII

                            Komentarz


                              #74
                              1. Pawloo78 - 1os.
                              2. Junak 1os.
                              3. Tomek 2071
                              4. Lemur
                              5. Znikopis
                              6. Beniamin
                              7. CostaneaII
                              8. Spridero

                              Komentarz


                                #75
                                no to dodajcie i mnie. 9. maciekborowy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X