Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wrześniowy nie wiadomi gdzie i kiedy 😉

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Mi wsio ryba , podzieli się na etapy co 200 k kawka albo ci 150 a nawet 100 ja się dostosuje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
      Mi wsio ryba , podzieli się na etapy co 200 k kawka albo ci 150 a nawet 100 ja się dostosuje


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
      i to jest bardzo dobry plan

      Komentarz


        #48
        spoko , gdzie będzie to się dostosuje. byle by było...proponuje mniej już dyskusji bo się będzie przeciągać, a nawet w tym przypadku zrezygnowania z demokracji . Lemur , skoro ty chcesz się podjąć to organizuj tak żeby tobie było najłatwiej ... może być nawet koło ciebie żebyś miał najmniej problematycznie ( ja też jak organizowałem to tylko w swoich rejonach) wytypuj weekend wrześniowy i miejsce , a reszta ma się dostosować i nie marudzić . a jak komuś nie pasuje to jego sprawa i się tu nie żali . to ty ogarniasz i ty masz głos decyzyjny...

        Komentarz


          #49
          Ja będę "taktycznym Januszem". Jeśli się uda mi się wpasować w Wasze plany, to chciałbym się z Wami spotkać. Dojechać mogę w całą Polskę, więc poczekam na Wasz wybór i będę negocjował u siebie wyjazd do Was

          Możecie mnie dopisać do listy ludzi chętnych, ale niepewnych
          "Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje..."

          Komentarz


            #50
            ...Rozumiem to że jak byłyby to Bieszczady to będzie kolejne 200 km więcej dla kogoś z góry Polski tak więc proszę wstępnie napisać kto jest chętny z góry PL - jeśli będzie to kilka osób to zrobimy bliżej Kielc - lub nawet Łodzi - mamy jeszcze trochę czasu i mogę trochę poszperać. Jeśli natomiast będzie mniej osób z północy to możemy klepnąć Bieszczady. Więc daje jeszcze dwa do trzech dni luzu na zastanowienie. Termin już ustaliliście że to pierwszy weekend września. W wolnej chwili poszperam jeszcze w okolicy Łodzi i Kielc.Propozycje mile widziane - ja zajmę się resztą -umawianiem noclegów. Pieniądze proszę sobie pomału odkładać - tak żeby jak będzie zaklepane to wtedy poproszę o wpłaty na konto i koniec- kto nie wpłaci to nie jedzie - nie chce sie bawić w zbieranie pieniędzy na zlocie - zrobimy małą nadwyżkę która zostanie przekazana na cele forum - pieniądze przekaże Starszyźnie. Ewentual jeśli będą jakieś straty w domkach lub za duże zużycie prądu to wtedy pójdzie to na ten cel.

            Komentarz


              #51
              Ja bardziej z góry polski śmigam, i na pewno jedno miejsce gdzie by to nie było. Okolice Kielc też pasi.

              Komentarz


                #52
                ....dobra po wstępnych konsultacjach Grupy G8 ustalamy jednak termin na ostatni weekend sierpnia więc 27 28 29 08 - dzwoniłem do Ptaszyńca mam dostać dzisiaj oferte na wstępnie 20 osób - mogę wrzucić więcej ale to w miare szybka decyzja. Kolo powiedział że ma jeszcze domki w tym terminie a więc trzeba sie decydować. W grę wchodzi np kolacja w piątek dwa ogniska , sobota śniadanie i obiadokolacja, i w niedziele śniadanie. Grila sobie sami zrobimy, lub ognisko. Do ustalenia czy bierzemy sobie kolacje w piątek czy odpuszczamy i robimy ognisko lub grila. Poproszę o propozycje. Jestem jeszcze w miare tolerancyjny więc będzie można sobie wybrać z kilkoma posiłkami lub bez. Jeśli ktoś chce wziąć to lub tamto z posiłków to ok ale nie chce widzieć komentarzy typu za drogo lub tyle to ja nie zapłace - po prostu bez zbędnego pier.... lenia. Biore albo nie biore, lub biore sobie z domu od siebie ale bez komentarzy i zaśmiecania tematu. I nie ma że zapłace na zlocie - bo nie będe nikogo sie potem prosił o pieniądze i latał z karteczką i szukał kogoś kto już pojechał do domu. Rozumiem że różnie to bywa i ktoś nie zauważy że ogłaszamy zlot na forum - wtedy będziemy mysleli i utykali ludzi po kiblach na stojąco. Wstępnie rezerwuje 20 miejsc - najwyżej będziemy sie wycofywali z takiej ilości. Dajemy sobie 3 do 4 dni na stworzenie listy kto będzie na zlocie.

                ... i a propos postów -w stylu "chętnie ale nie w tym roku, chętnie ale nie mogę ale bym pojechał. kogo to kur...a w ogóle obchodzi ?????? Po prostu nie zaśmiecamy

                ....poszę chętnych o tworzenie listy i wpisywanie się


                ....mimo że wstępnie klepnąłem okolice Kielc to nie znaczy że nie możemy wziąc jeszcze pod uwagę miejsca np pod Łodzią
                Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                Komentarz


                  #53
                  Gdzie ten Ptaszyniec? Bez kolacji w piątek, bo jak ludziska po np. pracy z północy będą śmigać to mogą się nie wyrobić .
                  A już znalazłem...niedaleko Kielc. Super .
                  Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                    Gdzie ten Ptaszyniec? Bez kolacji w piątek, bo jak ludziska po np. pracy z północy będą śmigać to mogą się nie wyrobić .
                    A już znalazłem...niedaleko Kielc. Super .

                    Szukasz noclegu w Bocheńcu? 6 propozycji w najkorzystniejszej cenie - już od 60zł w serwisie Meteor. Przeczytaj opinie, porównaj ceny i zarezerwuj nocleg!

                    Komentarz


                      #55
                      Dla mnie temat klepniety. I wstępnie mogę zacząć listę w ciemno bez podanej oferty.

                      1. Pawloo78 -1os.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Dla mnie temat klepniety. I wstępnie mogę zacząć listę w ciemno bez podanej oferty.

                      1. Pawloo78 -1os.

                      Komentarz


                        #56
                        Qźwa Lemur, z kim ustalany termin?? jakie G8?? miało być na sztywno a teraz koniec sierpnia???!!! Co do k.y nędzy?
                        Zlot miał być 17-19 września i nie zmieniamy terminów, skoro wiosennego tak się trzymaliśmy to jesiennego też!

                        Komentarz


                          #57
                          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                          Qźwa Lemur, z kim ustalany termin?? jakie G8?? miało być na sztywno a teraz koniec sierpnia???!!! Co do k.y nędzy?
                          Zlot miał być 17-19 września i nie zmieniamy terminów, skoro wiosennego tak się trzymaliśmy to jesiennego też!
                          ....przeczytaj posty na str nr 1 - data została zmieniona na pierwszy weekend września - a ja z kolei zaproponowałem taką datę i czekam na reakcję - twoją już znam

                          ...czyli ten termin Ci nie pasuje ??? całkowicie ???? Poczekajmy co powiedzą jeszcze inni - ale napisz czy Ci nie pasi
                          Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                          Komentarz


                            #58
                            Z jednej strony trzymam rację Pawła że takie były ustalenia przez radę starszych 2 lata temu. I w dupę że ktoś ma inny zlot w tym terminie czy coś innego. Z drugiej strony cieszę się że ktokolwiek chce się tym zająć i jestem skłonny brać wolną rękę bo może nic z tego nie być.

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                              Z jednej strony trzymam rację Pawła że takie były ustalenia przez radę starszych 2 lata temu. I w dupę że ktoś ma inny zlot w tym terminie czy coś innego. Z drugiej strony cieszę się że ktokolwiek chce się tym zająć i jestem skłonny brać wolną rękę bo może nic z tego nie być.

                              ....dobra Panowie czekamy na reakcje reszty... czy pasi czy nie pasi i czy Ty Paweł jeśli chcesz taką datę - to czy deklarujesz się że będziesz...na bank ???
                              Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                              Komentarz


                                #60
                                No to niech się ktoś jeszcze wypowie... Bo na razie to tylko my sami o tym gadamy. I nie typu " mi wszystko jedno itp..." tylko konkret. Ale faktycznie były takie ustalenia że każdy przedostatni weekend maja i września. Tylko teraz Junak przeklinak wyskoczył że pierwszy bo mu koliduje z innymi wypadami.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X