Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wrześniowy nie wiadomi gdzie i kiedy 😉

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    jeśli chodzi o ślady to zawsze są stare baby jagi ...

    Komentarz


      .......14 osób potwierdziłem na ośrodku myślę że w przyszłym tyg zaczniemy zbierać kapustę...

      - - - Zaktualizowano - - -

      ......proszę się zdeklarować kto w piątek będzie i czy bierze pakiet od piątku obiadokolacje ,sob. śniadanie i obiado, niedz śniad i obiado.....ješli czegoś nie bierze to ma być napisane co bierze. A jeśli się godzi ... To pisze pakiet........czas start........

      Komentarz


        Pawloo78 - jestem w piątek... o której nie wiem...(daj znać od której ośrodek przyjmuje )
        dla mnie zwyczajowo standardowy zlotowy pakiet - sobota śniadanie i obiadokolacja. niedziela śniadanie...
        oczywiście nie wiem jak reszta, ale myślę że taki właśnie pakiet jest najbardziej rozsądny... wszyscy równo... tak to kombinację dla każdego co innego , chyba kłopot tylko z tym... oczywiście niech inni się wypowiedzą jak mają inne zdanie.

        Komentarz


          Każdy pakiet i h..j. I tak więcej przepijecie.
          Ja będę w piątek.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            ....czy ktoś będzie miał jakiś głośniczek bluetooth ??? bo dobrze jakby coś ładnie grało tak jak ostatnio na zlocie w maju

            Komentarz


              Wezmę JBLa

              Komentarz


                Dla mnie i Dziubasów tak jak dla Mjunaka, maxpakiet. Będziemy od piątku.
                W niedzielę z racji odległości tylko śniadanie.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  Zamawiam pełen pakiet,od piątku do niedzieli

                  Komentarz


                    ja też pełny od pt ( ale od którego )

                    Komentarz


                      Ja tez pakiet od piątku

                      Komentarz


                        No to luz...jak większość pakiet żywieniowy od piątku to żeby nie mieszać też zacznę od piątkowej obiadokolacji i kończę na niedzielnym śniadanku.

                        Komentarz


                          Pakiet od piątku w niedziele tylko śniadanie

                          Komentarz


                            Ja również pakiet od piątku poproszę.

                            Komentarz


                              ....szybka decyzja panowie Michauu Trusek i MaciekBorowy - od kiedy - i czy pełen pakiet - bo już mi sie kolo odezwał z zadatkiem - wiec musze pomału coś niecoś mu wpłacić

                              Komentarz


                                Maćkowi wysiadł net
                                To ja za niego odpowiadam
                                Maciekborowy pakiet od piątku


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X