Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wrześniowy nie wiadomi gdzie i kiedy 😉

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    temat umarł...

    Komentarz


      #17
      Właśnie wróciłem z Dolnego Śląska tam są tereny Góry sowie to jest ciekawy temat, fajnie było by tam zrobić zlot

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
        Właśnie wróciłem z Dolnego Śląska tam są tereny Góry sowie to jest ciekawy temat, fajnie było by tam zrobić zlot
        Tomek , wydaje mi się że gówno z tego będzie całego zlotu i chyba we wrześniu sami sobie dla siebie znajdziemy miejscówkę i śmigniemy na południe . A kto będzie chciał to sobie tez coś ogarnie i się podczepi.

        Komentarz


          #19
          Jedziemy a co tam


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
            Tomek , wydaje mi się że gówno z tego będzie całego zlotu i chyba we wrześniu sami sobie dla siebie znajdziemy miejscówkę i śmigniemy na południe . A kto będzie chciał to sobie tez coś ogarnie i się podczepi.
            Dokładnie tak wczoraj gadałem z Truskiem, ograniemy miejscówkę a jak ktoś będzie chciał dojechać to niech sobie sam rezerwuje miejsce i tyle. Jak nie ma incjatywy w narodzie to tylko stara gwardia będzie jeździć a reszta niech siedzi dalej na pejsbuku
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Junak , jak masz już kierunek i weekend wrześniowy wytypowany do daj znać na priv. ( nie będziemy tu mieszać bo zaraz znajda się tacy co jakieś głosowania będą robić) Można na żywca jechać lub poszukać noclegu wcześniej , albo 2 miejscówki różne. ja myślałem o Mazurach lub MRU. My się podczepimy i nocleg sami sobie ogarniemy. Jak już będziemy ugadani do można wtedy na forum dać znać i niech sobie inni ogarniają nocleg itp...
              Tak mi jeszcze po dyni chodzi... ostatnio z 40 luda było , wcześniej tyle ustalania o cyklicznych datach żeby wcześniej już ogarniać . ludziska prawie z każdej części kraju, korzystają i przyjeżdżają na zloty , ale jak cos samemu ogarnąć to mają całkowicie wyjebane...
              Prawdopodobnie skończy się to tak że zawsze jeden z nas wymyśli kierunek, ogarnie sobie nocleg i da znać na forum , a tylko nieliczni się podczepią ...

              Komentarz


                #22
                To gdzie w końcu jedziemy ?

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
                  To gdzie w końcu jedziemy ?
                  Do skarlanki [emoji16]

                  Komentarz


                    #24
                    Ile można w to samo miejsce ,mimo że bardzo fajne i ryby smaczne.

                    Komentarz


                      #25
                      Tylko nie u nas , ile można


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #26
                        Bieszczady ?

                        Komentarz


                          #27
                          Bieszczady spoko


                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            #28
                            W Bieszczadach nie ma gdzie jeździć w miarę legalnie off.

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
                              To gdzie w końcu jedziemy ?
                              Załatw miejscówę i jedziemy gdzie chcesz.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #30
                                Ale gdzie,Bieszczady,Dolny Śląsk,MRU ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X