Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obszycie kanapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obszycie kanapy

    Witam. Szukam kogoś kto mi obszyje na nowo kanapę do xtz 750. Ktoś ma kogoś do polecenia? Jaki może być koszt takiego zabiegu?

    #2
    Cena zależy mocno od zabiegu. Samo obszycie, czy modelowanie, napisy itp.
    Robiłem w motokanapy, polecam.

    Komentarz


      #3
      Jak wyżej zależy od zakresu prac. Powiedzmy 250- 500 złotych za całość czyli nowe pianki, pokrowiec z lepszych materiałów i zmianą kształtu siedziska
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Jeszcze odnośnie cen podanych przez Piotra, dotyczy to przeróbek własnej kanapy, a przynajmniej stelaża. Czyli to cena za usługę.
        Co do podanej przeze mnie firmy, muszę dodać, że kolega Zet Johny (FAT) jest b. dobry i jego przeróbki cieszą się ogromną popularnością.
        Sama przeróbka trwa do tygodnia, ale kolejka jest ok. 2-3 miesięcy. Więc jak na szybko to szukałbym kogoś lokalnie.

        Komentarz


          #5
          ja w kanapie wymieniłem gąbkę (górną część) i obicie. Bez żadnych dodatków itp, wszystko na bazie starej kanapy. Zapłaciłem 150.

          Komentarz


            #6
            To podziel się z kolegą informacją gdzie? Obaj jesteście z Wa-wy...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
              To podziel się z kolegą informacją gdzie? Obaj jesteście z Wa-wy...
              Dziwne dość bo jak kilka lat temu kupowałem materiał wskazany przez znajomego tapicera, to w hurtowni kosztował prawie stówkę.

              Komentarz


                #8
                co poradzę To robiła Lidka, żona (była) Pawła (motolezan). Nie wiem, czy jeszcze to robi, ale wyszło git. Ona też mówiła, że ten materiał drogi, ale znalazła jakiś żeglarski do obić na łódkach/motorówkach. Nie ślizga się, nie przecieka....

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez rysiek018 Zobacz posta
                  Witam. Szukam kogoś kto mi obszyje na nowo kanapę do xtz 750. Ktoś ma kogoś do polecenia? Jaki może być koszt takiego zabiegu?
                  ...Ja oddałem do Motokanapy - koleś z forum Afry - cena plus minus 450 zł - gość jest ugodowy może coś Ci z terminem by przyspieszył, oczywiście jest kolejka ale możeee by się udało- ząłącze Ci zdj jak już będzie obszyta. Ludzie są zadowoleni sądząc po opiniach, on nie daje silikonów tylko gąbkę. jak potrzebujesz nr do niego to na priv

                  Komentarz


                    #10
                    W Zgierzu, proste obszycie plus dodanie gąbki kosztowało mnie 150. Ostatnio do T7, wymiana gabek, dodanie żelu, materiał od KTM plus nici itd. 500.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X