Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Jogurt Zobacz posta
    https://www.tdm.pl/forum/index.php?topic=8181.0 nie robiłem nigdy takich gaźników, z tym tutorialem poszlo bez problemu.
    Niestety dostęp tylko dla zalogowanych.

    Komentarz


      #17
      No to się loguj... Na pewno na tym nie stracisz

      Komentarz


        #18
        Sprawdziłem te iglice od ssania. Był na nich nagar ( lub inne świństwo ) przeczyściłem pastą lekkościerną i jak by wróciły do normy. Aczkolwiek nie wiem jak muszą być idealne ( pogoda ładna więc złożyłem co by w łykend polatać i sprawdzić jak się zachowa Tereska) Sprawdzę spalanie.

        Ps. Obroty spadły do jakichś 500-700 obr/min. Sprawdzę jutro czy odpali bez ssania. Jeśli odpali bez ssania ...............to znaczy że ?
        Gdzie te iglice zamówić by były jakościowo Ok ? Widzę na necie że są o różnej cenie, więc zakładam ze różnią się jakością .

        Komentarz


          #19
          Iglica to zaworek iglicowy, który ma pasować do gniazda. Kiedy ssanie jest wyłączone, iglica ma być domknięta i szczelna. W innym przypadku paliwo przecieka i powoduje zaburzenia takie jak:
          1) odpalanie na zimno,
          2) zwiększone zużycie paliwa.
          Prawidłowo zimny silnik nie powinien odpalać bez ssania. Zimny.

          Komentarz


            #20
            Intercars są

            Komentarz


              #21
              U mnie jest Tourmax kupiony w Larssonie.

              Komentarz


                #22
                Czesc Lucjan,
                ja mieszkam pod Kielcami - Kostomłoty Drugie. Przerabiałem temat gażników w moim xtz 750 pare lat temu, jak coś to służe pomocą.
                Dzwoń jakby co 517 301 603.

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez robek_ck Zobacz posta
                  Czesc Lucjan,
                  ja mieszkam pod Kielcami - Kostomłoty Drugie. Przerabiałem temat gażników w moim xtz 750 pare lat temu, jak coś to służe pomocą.
                  Dzwoń jakby co 517 301 603.
                  Super, zapisuje numer. Bedę się odzywał.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X