Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Xtzclub 13-15.05.2022 Solec nad Wisłą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Na wodę czekamy, ja też coś wezmę do spróbowania

    Komentarz


      Zamieszczone przez Spridero Zobacz posta
      Na wodę czekamy, ja też coś wezmę do spróbowania
      I ja to szanuje i ja to rozumiem
      A nie tylko piach błoto piach błoto

      Komentarz


        Taa, to ten moment gdy trzeba będzie oddzielić chłopców od mężczyzn
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          Jak trzeba mogę podrzucić namiary na fajne miejscówki w okolicy, może uda się spotkać
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            To wleć na jednego
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              Kusisz...

              tu jest zajebisty punkt widokowy

              Skarpa Dobrska Rezerwat Przyrody Podgorz
              722 223 303


              obok rezerwat krowia wyspa też fajny, niedaleko prom kazimierz janowiec, następny prom bochotnica nasiłów i plaża po lewej stronie wisły w kierunku góry puławskiej, a w okolicach zbędowic wąwozy zajebiste, podjazdy i rzeźnia dla junaka
              Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                Ja też coś narysowałem, może w weekend objadę, ale trochę dłużej, do Dęblina po prawej stronie Wisły i powrót po lewej. Jak pogoda będzie to zapraszam tych co nie jeździli po piachu i tych co by chcieli zwiedzić fajne muzeum lotnictwa w Dęblinie. Na miejscu się okaże kto i gdzie chce jechać.
                Na muzeum się piszę, podeślij ślad.

                Komentarz


                  Między Dęblinem a Puławami jest też w miejscowości Gołąb muzeum rowerów i pijaństwa. Tylko trzeba wcześniej do właściciela zadzwonić i się umówić.
                  Może moja praca dyplomowa tam być, co oczywiście nadaje muzeum prestiżu
                  hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                  Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                  Komentarz


                    Ale,że co? Po pijaku rowerem ?
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Hej Pany i panewki...to już tylko tydzień (albo aż tydzień)
                      czy już spakowani?? bo ja powoli mocuje bagaż do motunga
                      safe_image.jpg

                      Komentarz


                        Żeby te Panienki na zlocie Ciebie za motungiem nie powiodły... boję się nawet pomyśleć do czego linkę przywiążą
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          Tylko jedno w głowie [emoji12]


                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            Macie jakieś ślady trasy.?

                            Komentarz


                              Temat zakwaterowania i wyżywienia dogadany szczegółowo.
                              Domki wyposażone w kuchenki gazowe, naczynia, sztućce, kubki, pościel i łazienkę - UWAGA! kieliszków nie ma!!!!!
                              Pamiętajcie żeby na piątek zaopatrzyć się w coś na grilla!
                              Jest w odległości ok 2km od bazy sklep Dino.
                              Dało się wytargować w cenie jeszcze kega piwa 30ltr z nalewakiem i warnik
                              Sobota 8.30 śniadanie - żurek+pieczywo+herbatka,kawka
                              obiadokolacja 17 - boeuf-strogonow i schabowy + herbatka ,kawka
                              Niedziela 8.30 śniadanie - flaki +pieczywo+herbatka,kawka
                              Zakwaterowanie od godziny 14 -15! - ja dotrę prawdopodobnie 17-18 UWAGA! NIC NIE PŁACIĆ !!!!! - ma już przelane większość kasy - resztę za tych co nie wpłacili a dojadą załatwię na miejscu.
                              Trasy na dzień dzisiejszy:
                              Junak - znając go to szybko i piaszczyście (pewnie przecinka jest głównym punktem )
                              Pablo 1972 - zakłądam że trasa szutrowo turystyczna z ciekawymi elementami
                              W razie potrzeby i chęci mogę poprowadzić grupkę która będzie oczekiwała błotka, podjazdów i niespodzianek
                              Ostatnio edytowany przez czeczen; 402. Powód: do Pawlo78 :)

                              Komentarz


                                brawo ty....
                                Czeczen ,o której w piątek można się już zjawiać?? Ja z Tomkiem już w czwartek mamy miejscówkę nad zalewem sulejowskim i po śniadanku w piątek, będziemy powoli zmierzać ku Solcowi , i się kręcić po okolicach ( jakieś zwiedzanie itp...) czy zostaniemy przyjęci , gdyby ciebie jeszcze nie było??
                                Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X