Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Xtzclub 13-15.05.2022 Solec nad Wisłą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Też zamierzam być trochę wcześniej, więc coś wymyślimy.


    Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      Jeżeli faktycznie macie być wcześniej niż 14-15 to zadzwonię do właściciela i ustawię go już np. od 12-ej

      Komentarz


        No może nie aż tak. My sobie z Tomkiem te 150km po śniadaniu walniemy tak turystyczno krajoznawczo. Myślę że 14.00-15.00

        Komentarz


          Ja przyjeżdżam z Wojtasem w sobotę rano. Jakby była jakaś grupa chętna na turystykę asfalt szuter to ja chętnie dołączę bo przyjeżdżam nas łysym tkc, a jak nie ma takowej na sobotę to zapraszam. Będzie siatkówka??

          Komentarz


            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
            Ja przyjeżdżam z Wojtasem w sobotę rano. Jakby była jakaś grupa chętna na turystykę asfalt szuter to ja chętnie dołączę bo przyjeżdżam nas łysym tkc, a jak nie ma takowej na sobotę to zapraszam. Będzie siatkówka??
            ja za junakiem i tak nie nadaze, wiec albo bede turystycznie jechal jego slad, albo mozemy alsfalt szuter
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              Ja od baru do baru [emoji484][emoji16]


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


                Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                Ja przyjeżdżam z Wojtasem w sobotę rano. Jakby była jakaś grupa chętna na turystykę asfalt szuter to ja chętnie dołączę bo przyjeżdżam nas łysym tkc, a jak nie ma takowej na sobotę to zapraszam. Będzie siatkówka??
                Jakim qwa asfaltem... Poczekam na Cię

                Komentarz


                  Siatkówka - będzie!
                  Siedlar - łyse TKC da radę - jeżeli nie to Erwin po porannym badaniu alkotestem pożyczy Ci swoje SXC

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Siatkówka - będzie!
                    Siedlar - łyse TKC da radę - jeżeli nie to Erwin po porannym badaniu alkotestem pożyczy Ci swoje SXC
                    Erwin został czasowo abstynentem, więc ten perfidny plan nie wypali.
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      Ja już w domu dzięki Czeczen za zorganizowania złoty było zacnie jak zawsze zapalić i wypić z wami Tomek ten twój preparat mistrzostwo świata pozdro dla Chopina. Do nastepnego

                      Komentarz


                        o tak było zacnie dzięki

                        pozdro dla chopina

                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          Fajnie było znów was zobaczyć,medal dla Czeczenia za organizację i do następnego.

                          Komentarz


                            E tam, trocina cytryna lepsza. Ale o gustach się nie dyskutuje
                            Do następnego.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              I ja bardzie dziękuję za spotkanie! Pomysł z kacowymi zupami na śniadania genialny (abstrahując od jakości tychże ). Do następnego!
                              Fotki wrzuciłem na ryjbuka: https://www.facebook.com/groups/1166...3783511403632/
                              Pzdr!
                              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                              Komentarz


                                Dojechałem , dzięki Czeczen za poświęcenie i wszystkim za spotkanie [emoji16]


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X