Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Xtzclub 13-15.05.2022 Solec nad Wisłą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dzięki za spotkanie

    Tak mi się przypomniało: https://www.youtube.com/watch?v=zZN4n3xzNEM

    Komentarz


      też w domu ale na koniec jeszcze przygoda...pękł mi przewód paliwowy i zanim się zorientowałem i poczułem mokro, a moto straciło moc, to poszło trochę w glebę i but , nogawka i skarpeta cała przemoczona...
      Dzięki Czeczen za ogarnięcie spotkania i wszystkim za spotkanie ...

      Komentarz


        Dojechane, dzięki za spotkanie i Czeczen za organizację, było super
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          Zajebiście było a Erwin bunkry też załatwił
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            ten erwin czasowy abstynent ?
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
              ten erwin czasowy abstynent ?
              No czasowy. W drodze na zlot i podczas powrotu do domu alko nie tykałem
              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

              Komentarz


                Spotkanie , spotkanie ..... i po spotkaniu - a syndrom pozostał!

                na dzień dzisiejszy nie mam sygnałów o wystąpieniu jakichś zniszczeń czy też o nadmiernym zużyciu energii.....

                Co ciekawe właściciel stwierdził że przyjmie nas jeszcze raz - nie wie co mówi

                Dawajcie jakieś foty!

                Komentarz


                  Znaczy dziadziejemy....
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    Czeczen Ty Gadzie jeden!! Podziękowania za organizację, zdjęć mało, więcej widać na fb od kolegów.

                    IMG_20220514_073122.jpg
                    IMG_20220514_122502.jpg
                    IMG_20220514_122515.jpg
                    IMG_20220514_140503.jpg
                    IMG_20220515_115515.jpg

                    Komentarz


                      dla bez-fejsbukowych jest jeszcze google-photo
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        Dziękuję za organizację i spotkanie. Pozdrawiam!

                        Komentarz




                          do galerii od Kuby dodałem film do poprania, takie moje pierwsze wypociny ...hehehe. niestety z powodu muzy i praw autorskich z you tube i FB mnie wywalają musze poprawić z inna (ogólnodostępną) ścieżką dźwiękową i dopiero zamieszczę

                          Komentarz


                            Spoko film, jak złożysz wyjaśnienia że nie zarabiasz na filmi i mogą być reklamy to uznają ci reklamacje i będzie z tą muzą normalnie
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Spoko film, jak złożysz wyjaśnienia że nie zarabiasz na filmi i mogą być reklamy to uznają ci reklamacje i będzie z tą muzą normalnie
                              no to już nie jest takie proste jak kiedyś, a automatu przy składaniu reklamacji informują że to już nie jest podstawa do odwołania się ... oczywiście złożyłem reklamacje z jakąś formułka z neta , ale to i tak ni pewne i musze czekać nawet miesiąc

                              Komentarz


                                no to przepychanki o prawa autorskie na razie po mojej myśli ...tak więc jeszcze raz moje pierwsze filmowe wypociny oficjalnie na YT ...


                                - - - Zaktualizowano - - -

                                no to przepychanki o prawa autorskie na razie po mojej myśli ...tak więc jeszcze raz moje pierwsze filmowe wypociny oficjalnie na YT ...
                                https://www.youtube.com/watch?v=NtWMU87l7FA

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X