Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

(S) super tenere cała na części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    (S) super tenere cała na części

    Witam zagoszczę tu tylko na czas sprzedaży motoru, który otrzymałem w rozliczeniu za usługi slusarsko-spawalnicze, dla kupującego ramę lub wszystko będą kwity - poprzedni właściciel przebywa za granicą ale jeśli będzie trzeba przedstawię umowy k/s jako dowód własności plus mogę udostępnić Vin i nr rej. , n chwilę obecną motor rozłożony , brakuje tylko siedziska. Z racji tego że brakuje mi czasu i spieszy mi się że sprzedażą, ceny 2/3 wartości rynkowej używek. Nie będę raczej tego weryfikował dlatego liczę na rozsądne oferty . Naprawdę z chęcią dogadam się z każdym. Przyjmę w rozliczeniu części od mniej litrazowych motocykli i motorowerów. Silnik przed rozlozeniem palił normalnie , elementy stalowe w większości oczyszczone, pomalowane epoksydem i czarnym metalikiem ( mam zdjęcia z prac jeśli ktoś będzie sobie życzył) , wyjątkiem jest bak malowany proszkowo na czarno i podstawa pod kufer na ...zielony!? Część plastikow ktoś nieudolnie pomalował podkładem - gdzie nie gdzie widać przeszlifowania lub zacieki, dziś zakupiłem niezbędny materiał by to wyciągnąć i mogę albo pomalować w kolor pod klienta albo zostawić w podkładzie, zależy mi by towar nie wracał do mnie więc do każdej części podchodzę osobno , dopieszczam tak by nastepny właściciel był zadowolony.

    Ps. Jutro postaram się o więcej zdjęć,

    Jeśli ktoś miałby dodatkowe pytania niecierpiące zwłoki mój numer 519858339 proszę o zostawienie sms z info że z forum i pytaniem odpisze a w miarę możliwości oddzwonię.

    Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

    #2
    Ile za koła?

    Komentarz


      #3
      Widziałem ceny średnio około 1200 za dwa czy 750 będzie zadawalajaca? Chyba że chciałbyś coś zaproponować - rozumiem że z oponami.

      Ps. Naprawdę jeśli sami coś zaproponujecie zyskają na tym dwie strony o wszystko przyspieszy - znam ceny głównych podzespołów ale czas jest dla mnie głównym wyznacznikiem ceny końcowej.

      Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #4
        Cześć,
        Jestem zainteresowany zbiornikiem i owiewkami przednimi.
        Wysłałem Ci sms. Zadzwoń jak będziesz mógł porozmawiać.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez bukato89 Zobacz posta
          Widziałem ceny średnio około 1200 za dwa czy 750 będzie zadawalajaca? Chyba że chciałbyś coś zaproponować - rozumiem że z oponami.

          Ps. Naprawdę jeśli sami coś zaproponujecie zyskają na tym dwie strony o wszystko przyspieszy - znam ceny głównych podzespołów ale czas jest dla mnie głównym wyznacznikiem ceny końcowej.

          Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
          Ostatnio tutaj na forum i na olx w pięknym stanie na pieknych obreczach DID z praktycznie nowymi oponami były wystawione za 999pln za komplet. Tak czy inaczej raczej odpuszczam temat bo rezygnuje z projektu .

          Komentarz


            #6
            Tu też jest na obręczach napis DID JAP .. i reszta mało czytelna bo malowana proszkiem

            Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Czy jest możliwy odbiór osobisty?

              Komentarz


                #8
                Koła malowane proszkiem to ,,minus" a nie ,,plus " rozwiązanie nietrwałe i krótko terminowe.

                Komentarz


                  #9
                  Cześć.
                  Ile by mnie kosztowała rama z dokumentami?

                  Komentarz


                    #10
                    Witam jaka cena za wszystko??

                    Komentarz


                      #11
                      Cześć. W jakim stanie gaźniki i jaka cena?

                      Komentarz


                        #12
                        Cześć,
                        Z tego co mi wiadomo, całość już została sprzedana. Dzień po mojej wizycie u bukato89, miał być klient po całą resztę.

                        Komentarz


                          #13
                          Szkoda. Mam popękane te obudowy plastikowe na membranach i myślałem że z 2 złożę 1 a w sumie z 4, 2

                          Komentarz


                            #14
                            Napisałem PW

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X