Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygoda lewego buta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wygoda lewego buta

    Pytanie może mądre, może głupie… też tak macie, że nie możecie swobodnie operować dźwignią zmiany biegów bo za ciasno na buta? Podniosłem dźwignie na maksa, jest wyżej niż set. Z seta zdjąłem gumę i kurde dalej to nie to. Nie mam jakiegoś kopyta, zwykłe 43, buty jakieś TCX do turystyki przyprawowej… w innych motocyklach pozycja dźwigni zmiany biegów jest raczej niżej niż set. Główna różnica vs inne moje moto to pozycja dupy i przez to kąt ugięcia kolan, ale do cholery na WF kiedyś chodziłem.

    #2
    Moim zdaniem w ST to skomplikowane dosyć. A o jaki bieg Ci chodzi? Zmianę z 1 na 2 - ja to chyba robię bokiem buta. W crossfire'ach ciężko to w sumie wyczuć Kolejne też wymagają wygięcia stopy w dół.

    Komentarz


      #3
      Radzę się przyzwyczaić i zapomnieć


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez qba Zobacz posta
        Moim zdaniem w ST to skomplikowane dosyć. A o jaki bieg Ci chodzi? Zmianę z 1 na 2 - ja to chyba robię bokiem buta. W crossfire'ach ciężko to w sumie wyczuć Kolejne też wymagają wygięcia stopy w dół.
        Dokładnie o to mi chodzi. Wszystkie w górę to mało naturalne podwijanie stopy pod spód. Dobra, bo myślałem, że coś ze mną jest nie tak

        Komentarz


          #5
          Też o tym myślałem przy przeróbce dźwigni: http://www.xtzclub.pl/threads/14561-...l=1#post192047
          Finalnie "złamałem" dźwignię w dół (by składała się przy glebie) i podniosłem dźwignię do góry, czyli i tak jest równolegle
          Mam nadzieję, że chociaż będzie wygodnie

          Komentarz

          Pracuję...
          X