Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Moja teresa na razie w całości - po 15 marca na części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Moja teresa na razie w całości - po 15 marca na części

    Cześć.
    Z żalem, ale się pozbywam. O tej decyzji przesądziły usterki, które wyszły w Grecji na TET w ubiegłe wakacje, mianowicie pęknięta rama (tam gdzie zwykle u wszystkich) i wyskakujące biegi przy dużym obciążeniu (przy zjeździe ze stromej góry musiałem jedynkę trzymać stopą). Ten motór był zawsze za ciężki do tego, do czego go używałem i dlatego już nie chcę go reanimować.
    Z plusów: nowe włoskie gaźniki, które świetnie działają (motór odpala, nie kicha, jest moc, nie szarpie), lampy wesem na H4, elektryka (którą zrobiłem ubiegłej zimy: nowe kable gdzie są duże natężenia, puszka z bezpiecznikami, oddzielne obwody, przekaźniki do lamp, gniazd zapalniczki, ciśnieniowy włącznik stopu tylnego hamulca w pompie, ładowanie poprawne, nowa stacyjka, wymienione kostki elektryczne na szczelne, nowe przewody od aku do rozrusznika i masy), napęd nawet nie w połowie naciągu, tarcze hamulcowe 3000 przebiegu, stalowy przewód hamulcowy na tyle, opony jeszcze parę tysięcy, felgi jak na enduro w bardzo dobrym stanie, zawory robione w zeszłym sezonie, przewody olejowe i paliwowe wymienione, czujnik ciśnienia oleju z kontrolką w zegarach, tłumik Laser Pro Duro, kierunki i tylna lampa LED, króćce gaźników mają dwa sezony (kupiłem nowe, oryginalne), zawieszenie tylne robione w zeszłym sezonie (nowe łożyska i uszczelniacze, jedna tulejka nowa, jedna śruba dorobiona), gmole forumowe (+180 zł), stelaż na bagaże, jakiś robiony (+180zł), handbary acerbis (z wkładem aluminiowym), lusterka składane.
    Minusy: plastiki (połamane, poklejone, ogólnie szroty), cieknie spod pokrywy filtra oleju (zerwane gwinty od śrub pokrywy filtra), rama, skrzynia, akumulator do wymiany.

    Nie jest to motór chuchany, tylko jeżdzony w terenie, w górach. Olej i filtry zawsze na czas.
    Motór odpala, jeździ i hamuje.

    Motór u mnie od 11.01.2014.

    Dane z cepiku:
    Rok produkcji: 1989
    VIN: 3LD000564
    Polisa OC: aktualna
    Badanie techniczne: aktualne
    Ostatni stan drogomierza: 65 525 km
    Status rejestracji: Zarejestrowany

    OC do 24 marca, więc do 15 marca wchodzi w grę zakup z papierami. Później ramę i tablicę złomuję i reszta rozejdzie się na części.
    Liczę, że komuś się będzie chciało ogarnąć motór i jednak nie pójdzie na części.

    Ogłoszenie tylko tutaj do 20 lutego, później upubliczniam.

    Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/rYdG8R9v7aL6u1xv8

    Cena: 4800 zł (masz propozycję, to pisz).

    Lokalizacja: Łódź

    Pozdrawiam, Dawid.
    Historia pojazdu: historia-pojazdu-YAMAHA-20220216_134703.pdf
    Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

    #2
    Jakby nie poszła w całości to chętny będę na tłumik

    Komentarz


      #3
      Spoko. Tłumik jest fajny.

      Komentarz


        #4
        Ja bym się pisał na gaźniki z króćcami, tarcze hamulcowe i przewód w oplocie na tył.

        Komentarz


          #5
          Jak sie nie uda sprzedać w całości to chętnie odkupie napęd prędkościomierza, ślimak przy kole.

          Komentarz


            #6
            Zapisze się na lewą owiewkę jeśli cała.

            Komentarz


              #7
              az smutno sie patrzy na ten motorek ze tak sie rozklekotal, sprzedajesz moze oslony gumowe zolte same?

              Komentarz


                #8
                Cześć. Jakby Twoja Tereska nie sprzedała się w całości , to ja byłbym chętny na koła , i pewnie jakieś drobiazgi jeszcze się znajdą jak np handbary. Dodatkowo wziąłbym wydech , ale widziałem , że ktoś już pisał że jest zainteresowany.

                Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                  #9
                  Też coś pewnie bym wziął. Jestem z Łodzi więc jak będzie szła na graty dawaj znaka to podjadę i coś pewnie wybiorę .

                  Komentarz


                    #10
                    zamawiam, jakby co żółte osłonki na tarcze

                    Komentarz


                      #11
                      Zamontowany jeszcze forumowy ślizg łańcucha. Stan na fotkach w albumie.

                      Komentarz


                        #12
                        Zaliczka wpłacona, motór w rezerwacji w całości.

                        Komentarz


                          #13
                          witam w jakim stanie jest amortyzatr?

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez tako123 Zobacz posta
                            witam w jakim stanie jest amortyzatr?
                            Nie cieknie, amortyzuje. To że przydałby się lepszy to wszyscy wiemy

                            Komentarz


                              #15
                              Kolego i co z motorkiem? Poszedł już bo jestem zainteresowany

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X