Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[660] Gmole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gmole

    Szukam gmoli do małej Teresy. Mogą być do odświeżenia. Wersja 4MY z końca produkcji jeśli ma to znaczenie.
    Ostatnio edytowany przez Iperyth; 5932.

    #2
    made from  21.3 mm with 2.6 mm thick wall steel pipe Designed to provide maximum protection Includes left and right crashbars MIG and TIG welded for extra strength Protected against corrosion by electrostatic powder coating after sandblasting. Black finish coating Strong frame connections Bolts directly to the frame with no modifications needed Mounting hardware included


    ja sie przymierzam do zakupu z tego linka, tez sie za tym pol roku rozgladam, ciezki temat. Mysle ze jesli byloby wiecej osob na wspolne zamowienie przyoszczędziłby troche na wysyłce.

    Ale nie jestem pewny czy do jednolampowca pasuja, bo zadnego info nie ma.
    Ostatnio edytowany przez chevy; 5415.

    Komentarz


      #3
      Też o nich myślałem. Z drugiej strony przy cenach używek do dużej Tenery trochę drogawo wychodzi.

      Komentarz

      Pracuję...
      X