Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

xtz660 nie odpala i dmucha paliwem do gaźnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Mechanik dziś dzwonił i powiedział ze pękł dekompresator, jeden zawór jest krzywy(ten co nie mógł go wyregulować),jutro ma dzwonić i powiedzieć jaki byłby koszt dekompresatora itp i mówił ze wypadało by tez wyciągnąć tłok i go pomierzyć itp. Poda mi koszt robienia samej góry i koszt robienia tez całego silnika.Wie ktoś ile taki dekompresator może kosztować ? Jak mi zawoła 3-4 tysiące za silnik to chyba wole sprzedać tenere. Ile ona może być warta bez silnika ? 99 rok,54k przebiegu nówki opony pirelli scorpion.

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez ka91mil Zobacz posta
      Mechanik dziś dzwonił i powiedział ze pękł dekompresator, jeden zawór jest krzywy(ten co nie mógł go wyregulować),jutro ma dzwonić i powiedzieć jaki byłby koszt dekompresatora itp i mówił ze wypadało by tez wyciągnąć tłok i go pomierzyć itp. Poda mi koszt robienia samej góry i koszt robienia tez całego silnika.Wie ktoś ile taki dekompresator może kosztować ? Jak mi zawoła 3-4 tysiące za silnik to chyba wole sprzedać tenere. Ile ona może być warta bez silnika ? 99 rok,54k przebiegu nówki opony pirelli scorpion.

      Poproś zeby podesłał zdjęcie pękniętego elementu. Okej-można to zrozumieć. Chociaż nie słyszałem o takiej usterce w jamasze. Jaka by to cześć nie była z tych głowicowych, to śmiało szedłbym w używaną z zatartej głowicy. Nowa może być niedostępna albo dramatycznie droga. A co do wyceny remontów -to może tyle kosztować. W zależności od warsztatu i wykonanych prac nawet i drożej. XTZ660 bez silnika jest warta tyle co złom i plastiki. Mam ogromny sentyment do tego motorka, ale tam udany to jest głównie silnik a buda jest dramatycznie zła. Można by jej to wybaczyć gdyby była o 20kg lżejsza ale nie jest.
      Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

      Komentarz


        #18
        Lista części na interaktywnym schemacie 'Wałek rozrządu' do Yamaha XTZ660 z możliwością szybkiego zakupu. Dostępne są także inne schematy z częściami Yamaha.


        Zobacz sobie ASO oprocz sprezyn reszta elementów autodeko jest dostepna, trzeba zobaczyc wpierw trzeba zobaczyc co jest uszkodzone.


        Tu ktos widze ze ma walki rozrzadu do raptora same i samo autodeko, w numerach katalogowych jest to ta sama czesc jak do XTZ 660

        Czesci mozesz szukac wpisujac fraze z ponizszej listy, wiele innych modeli motocykli quadow ma te same graty
        Oryginalna część '.PIN, DECOMPRESSION LEVER' [3YF-12284-00] - kup teraz w YAMA-SKLEP.pl. Kod produktu: 3YF1228400



        Przykro sie czyta takie cos o teresce, szkoda ze sam nie wyjales silnika (Moglbym pomoc z opisem i jak to zrobic szybko, na pustaku) wtedy nie bylo by tych kosztów co sobie licza wyjecie silnika 500 zł jak to slyszalem czasami.

        Komentarz


          #19
          Nie zdjął by czapki jak by silnika nie wyjął przecież. Na co się szarpać jak można to zrobić szybciej i prościej i przy okazji nic nie uszkodzić.
          500 za wyjęcie i wsadzenie silnika to chyba gdzieś na zakarpaciu albo wólce bobrowej biorą.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            1000 powiedział za wyciągniecie silnika,ściągniecie głowicy i złożenie tego razem,dlatego boje się jego wyceny za rozpoławianie silnika itp

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez ka91mil Zobacz posta
              1000 powiedział za wyciągniecie silnika,ściągniecie głowicy i złożenie tego razem,dlatego boje się jego wyceny za rozpoławianie silnika itp
              Nie widze w tej cenie niczego co by wzbudzało grozę

              To co sie uszkodziło?

              Komentarz


                #22
                dekompresator, tylko ze jak pękł to poharatał pokrywę i jest opiłków pełno i mówi mi ze można silnik płukać ale nie da mi gwarancji ze jakiś opiłek się gdzieś nie zapląta, jak będzie wiedział ile części itp to mi będzie dzwonił z kosztorysem.

                Komentarz

                Pracuję...
                X