Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krótkie klamki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Krótkie klamki

    witajcie po długim czasie.

    nie znalazłem podobnego pytania, chociaż to niemożliwe, żeby się nie pojawiło.

    Czy ktoś testował w Teresie krótkie klamki?
    Mam duże dłonie, ale jednak trzymanie 2 palców na oryginalnej klamce po godzinie jazdy daje się we znaki..

    myślę o czymś takim


    dajcie znać czy ktoś ma jakieś doświadczenia. Spasowanie, działanie, wytrzymałość itd..
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    Z mojego jednosezonowego doświadczenia z klamkami ChRL mogę napisać, że są raczej kiepskiej jakości. Tzn. podstawą jest ich nasmarowanie przy montażu, ale mimo to po roku jeżdżenia i dwóch nie jeżdżenia luzy są duże. Wydaje mi się, że do mocowania dorobię tulejki i jakoś to będzie, ale jak się kły pościerają to tylko wymiana.
    Co do krótkich klamek to musisz pamiętać, że potrzebna będzie większa siła do hamowania i wysprzęglenia. Wrażenie będzie jakby sprzegło i hamulec ciężej pracowały.

    Komentarz


      #3
      A po co ci to?
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        No pisał przecież. Jezdzi z dwoma paluchami na klamkach i cierpną mu po dłuższej jeździe. Aczkolwiek osobiście z palcami na klamkach to po mieście i owszem ale w długich przelotach ? Co kto lubi.
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #5
          Tez nie ogarniam. W terenie to i jednopalcowe, góra dwa ale stale, a po asfalcie to ewentualnie w mieście. Te klamki z linka nie są w żaden sposób krótsze. Maja regulacje(czasem nawet da sie coś poprawić) i są też tzw "niełamki". Chociaż nie trudno w terenie je złamać Miałem takie podobne w kilku motorkach. Są fajne, ale zupełnie nie z powodu długości.


          Chcesz sprawdzić jak to jest z krótkimi to upierdol se na krótko. Taniej wyjdzie.

          Nie ogarniam tez po to te odpustowe manety są w zestawie.
          Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
            Z mojego jednosezonowego doświadczenia z klamkami ChRL mogę napisać, że są raczej kiepskiej jakości. Tzn. podstawą jest ich nasmarowanie przy montażu, ale mimo to po roku jeżdżenia i dwóch nie jeżdżenia luzy są duże. Wydaje mi się, że do mocowania dorobię tulejki i jakoś to będzie, ale jak się kły pościerają to tylko wymiana.
            Co do krótkich klamek to musisz pamiętać, że potrzebna będzie większa siła do hamowania i wysprzęglenia. Wrażenie będzie jakby sprzegło i hamulec ciężej pracowały.
            Mam odmienne zdanie, kwestia jakości. Miałem w gs mam w T7 i polecam. Największa zaleta to ich niełamliwość a zdarzało mi się jechać bez klamki sprzęgła - w mieście miodzo .
            Jak napisałem wcześniej, zależy od kogo kupione, zwróć uwagę, że touratechy czy inne lux marki to to samo a cena x 3.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
              Mam odmienne zdanie, kwestia jakości.
              Jak to? ...skoro się z Tobą zgadzam

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                No pisał przecież. Jezdzi z dwoma paluchami na klamkach i cierpną mu po dłuższej jeździe. Aczkolwiek osobiście z palcami na klamkach to po mieście i owszem ale w długich przelotach ? Co kto lubi.

                ja myślę że trzeba po prostu więcej jeździć i ćwiczyć łapy a nie kupować chińskie g bo to nic nie zmieni na bolące palce
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz

                Pracuję...
                X