Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłumik arrow czy warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tłumik arrow czy warto?

    Cześć jakie macie doświadczenia z wydechem arrow? chodzi o dźwięk i różnice w mocy..

    #2
    Gdyby nie koszt, miałbym właśnie Arrowa. Nie mam jednak doświadczenia, więc się nie wypowiem...

    Komentarz


      #3
      Różnic w mocy nie zauważyłem, arrowa mam od 2018 roku i jeśli chodzi o dźwięk to jestem zachwycony, ladny basowy dzwiek na jalowych (np Dominator ma wyzszy dzwiek i mniej basowy ) i swietnie slychac roznice podczas dodawania gazu pomiedzy pelnym odkreceniem a np polową manetki.
      Także moim zdnaniem bardzo warto!

      Ale kazdy ma swoje predyspozycje sluchowe, więc warto byloby posluchac na zywo kilku różnych wydechów

      Komentarz


        #4
        dziekuje za podopowiedz arrow założony jest super

        Komentarz


          #5
          a a a, poka, poka!
          A najlepiej nagraj
          Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

          Komentarz


            #6
            Przeważnie wszyscy piszą, że w dolnym zakresie obrotów jest słabiej, ale w górnym czuć poprawę. Potwierdzi ktoś takie odczucia po zmianie ori na Arrowa lub inny akcesoryjny tłumik?

            Komentarz


              #7
              Mogę potwierdzić, że przy Fresco Dacar tak jest. Tłumik przelotowy.

              Komentarz


                #8
                Arrow dakar replika najładniejszy tłumik do tenery niestety ma najbardziej ch... owy dźwięk jaki słyszałem ( no może huzar jest gorszy )A miałem do porównania lasera,sebringa,remusa,devila,marvinga i inny model Arrowa,wszystkie dedykowane do tenery. I nie jest to tylko moje zdanie ale wielu kolegów którzy mieli okazję tych wydechów posłuchać np na filmikach które nagrałem dla porównania wydechów.

                Komentarz

                Pracuję...
                X