Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaworek zwrotny zbiornika oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Taki mam zamiar. Dziękuję w takim razie za dyskusje i próby pomocy. Będę informował o zmianach na lepsze czy też gorsze w temacie.

    Komentarz


      #47
      A to nie jest po prostu para z wydechu ?
      sigpic

      Komentarz


        #48
        Nie. Para od razu znika i ma szarawy kolor, a tutaj ewidentnie niebiesko i dłużej się utrzymuje.

        Komentarz


          #49
          Ale przecież on napisał że to tylko na ssaniu dymi.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #50
            Ciekawostka. Przy odpalaniu bez ssania nie dymi, jak nawet na ssaniu ,ale zdąży się je zamknąć przed chmurą, dymu też nie stwierdzono.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Pewnie dlatego,że od razu ognia nie dostaje tylko powoli się nagrzewa

            Komentarz


              #51
              Chyba mamy szczęśliwe zakończenie. Terenia przestała dymić. Albo się wszystko poukładało jak należy,albo jakiś cud się stał nie wiem nie wnikam. Najważniejsze,że miłość do Tereski na nowo rozpalona

              Komentarz


                #52
                Uszczelkę przecież wymieniłeś...
                Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

                Komentarz


                  #53
                  Ale po tym też dymił,a teraz mu przeszło. Tak jak mówiłem nie wnikam co było, ważne że błękitem po osiedlu nie wali bo nie dość,że sąsiadów od 5 rano basem lasera częstuje to jeszcze wąchać musieli. A tak tylko dźwięk został
                  Ostatnio edytowany przez kalwar; 4263.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X