Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XVII jesienny zlot

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    adminy, zrobcie normalna ankiete!
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
      adminy, zrobcie normalna ankiete!
      Kuba, tu raczej admin nie potrzebny na ankiety bo czas do piątku i w sobotę muszę dać znać do ośrodka. Myślę że z tego co piszecie,będzie to 30 września. Adminy jak chcą to mogą szybką ankietę zrobić,czy się godzicie na 300zl tak jak to było zaproponowane na inne wydatki wyskokowe, czy ma zostać 265zl

      Komentarz


        #18
        Ale po co admin zaraz, jak tu w temacie raptem 4 osoby się odzywają,
        ja bym radził zostawić 300 i 30ty września.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Git


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #20
            Junak dobrze gada-pisze znowu trzeba będzie mu polać.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #21
              To że gada nie oznacza że dobrze ...��
              Ja się nie odzywam ale to nie oznacza że nie chciałbym przyjechać. Jesienne spotkania we wrześniu to dla mnie zawsze problem - już od lat w tym terminie lecę na jakiś dwutygodniowy trip z kumplami . Ankieta będzie przydatna.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                To że gada nie oznacza że dobrze ...��
                Ja się nie odzywam ale to nie oznacza że nie chciałbym przyjechać. Jesienne spotkania we wrześniu to dla mnie zawsze problem - już od lat w tym terminie lecę na jakiś dwutygodniowy trip z kumplami . Ankieta będzie przydatna.
                Tak jest, również planujemy Bałkany na wrzesień - demokracja = ankieta.

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                  Tak jest, również planujemy Bałkany na wrzesień - demokracja = ankieta.
                  Pozamiatane...
                  Frekwencja tragedia... Jeden na 16. Trzech na 30. Trzech ma to obojętne.
                  Załatwiam na 30 września i po temacie. A komu teraz nie pasuje miał czas 5 dni żeby się wypowiedzieć.
                  Co to 300zl to też nie było oficjalnego sprzeciwu, więc też po temacie. W weekend postaram się obgadac wszystko z ośrodkiem i po niedzieli dam znać co i jak.
                  Dziękuję...

                  Komentarz


                    #24
                    byłem , ugadałem , załatwiłem... ten temat zostawię na bzdury zlotowe typu: czemu tak drogo , dlaczego nie w innym terminie , a czy w domkach będzie ciepło itp... oraz na inne watki nie związane ze zlotem
                    otworze nowy temat już z konkretem i listą chętnych żeby nie mieszać

                    Komentarz


                      #25
                      Pozdrowienia od właściciela Skarlanki
                      Pytał kiedy zlot



                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                        Pozdrowienia od właściciela Skarlanki
                        Pytał kiedy zlot
                        Aleś smaka narobił...
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #27
                          Czas uwarzyć eliksir młodości



                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            #28
                            Koniecznie odpowiedniej mocy, wszak średnia wieku już dość wysoka
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              #29
                              Witam. Jest inicjatywa!!!! mozemy zamówić sobie na zlot koszulki klubowe . nie jest to powiazane z wpłatami i nadwyzka na zlot ( osobna lista i osobne wpłaty) ,
                              nadwyzka która zostanie z wpłat na zlot została juz przeznaczona na zamówione piwko, wędline i z rezszty dla uczesników gadzet klubowy( o tym później)
                              koszt wykonania koszulki 76zł (przekazanie na zlocie)
                              szczegóły też w temacie :

                              297649429_5624671627649460_542541399425218174_n.jpg 298523825_594162272289769_8697097090448046103_n.jpg

                              lista chętnych będzie otwarta do 16.09.2022 , pozostaje czas na wykonanie zamówienia
                              po wpisaniu się na listę , wyślę info do przelewu. proszę wpłatę do terminu zamknięcia listy ( kasę jeszcze będę musiał przelać wykonawcy)

                              przy wpisaniu się na listę , proszę też o podanie info: kolor , rozmiar, co pod nadrukiem: ksywa, Nick z forum, imię lub np. Wielonek 2022 itp...
                              Przykład : ( 1. Pawloo78 - 1sztuka, biała , rozmiar XXXL, nadruk "Pawloo78" )

                              Zapraszam

                              Komentarz


                                #30
                                1 Tomek2071- 1 sztuka, czarna, xxxl, nadruk Tomek

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X