Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XVII jesienny zlot

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XVII jesienny zlot

    Cze
    Wiosenny zlot już za nami , a ja rok temu zapowiedziałem że zajmę się jesiennym to postanowiłem coś podziałać
    w planach miałem Siemiany i obdzwoniłem 3 miejsca (tylko te co serwują jadło...nie chce mi się bawić z osobnym załatwianiem) ale wyszła lipa i 2 miejscówki odmówiły , a 3 podała cenę zaporową ( jak w hotelu Gołębiewski)
    Z cenami już się liczyłem że poszybują , ale 650zł na osobę za weekend to już przesada...
    Tak więc nie poddałem się i postanowiłem zobaczyć sprawdzone moje okolicę...Zalew Koronowski, bo nie mam za bardzo czasu szukać po Polsce
    Tak więc jest opcja:
    Ośrodek wypoczynkowy "WRZOS" Wielonek nad Zalewem Koronowskim
    Nasz standard... były zakładowy ośrodek , domki Brda 6os., jadłodajnia , jakaś kawiarnia, bar , przystań itp... wygląda to schludnie , podobnie jak to było w Zamrzenicy ( w tym samym terminie chłopaki z klunu XT mieli tam zlot , jak my w Zamrzenicy
    Byłem podpytać w weekend i przedstawili ofertę :
    Wolny i twardy termin ( w innych jakieś wesela i szkolne biwaki) 16-18 września ... zastrzegam sobie prawo jako organizatora do utrzymania tego terminu ( nie chce mi się szukać innego bo komuś nie pasuje bo coś innego ma w planach... NIE MA DEMOKRACJI) po prostu ktoś odpuści i nie przyjedzie.
    Cena za pobyt na jedna osobę wynosi 265zł
    W tym mamy standardowo: 2 noclegi , śniadanie w sobotę , obiadokolację w sobotę i śniadanie w niedzielę. Domki wyposażone w niezbędne do życia sprzęty. Prąd jest wliczony w cenę pobytu ... oczywiście jak gdzieś będzie drastyczne zużycie to jakaś dopłata ( wiadomo że wszystkich , a zwłaszcza ośrodki to bije po kieszeni) ... ja ugadałem w cenie ryczałt do max. 150kw na domek ...myślę że nie będzie problemu.
    Co do miejsca na grilla itp... to nie miałem czasu się rozejrzeć , ale jak się zdecydujemy to przejadę się jeszcze raz w celu dogadania i lustracji ośrodka...
    Decyzja czy odpowiada i czy mam się zająć do końca tygodnia. trzeba dość szybko się decydować , i myślę że po decyzji dość szybko organizować listę i wpłaty na zaliczkę ( ja nie mam kasy przed wakacjami żeby z własnych wpłacać zaliczkę) Wpłaty też chce w całości , żeby szybko ukulać na zaliczkę. Myślę że z góry bym zamówił 24 miejsca, to są 4 domki ... zawsze jak by się lista powiększyła to można domówić
    Oczywiście jeśli ktoś ma chęć na organizacje czegoś innego w innym terminie czy miejscu i w innej cenie to proszę bardzo , ja chętnie pojadę sobie na gotowca.

    - - - Zaktualizowano - - -

    PS. Dyskusję ogłaszam za otwartą...

    - - - Zaktualizowano - - -

    a tu jeszcze linki do ośrodka:
    https://wielonek.eu/galeria/
    https://www.youtube.com/watch?v=Dt6vGJbypP0

    #2
    Może być. Zlotowe weekendy za 150 zeta to już nie wrócą...
    Otwieraj listę i się wpisujemy. Dyktatura Organizatora i żadnego marudzenia.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Git

      Komentarz


        #4
        To jest jakiś konkret, rób listę

        Komentarz


          #5
          Ja niestety nie dam rady w terminie, nie nalegam ale jak by dało radę o tydzień w przód przesunąć to się wybiorę.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Byłem tam w zeszym roku spoko.miejsce dobra szama jestem za terminem koniec września będzie więcej osób niektórzy jeszcze się urlopuja z rodzinkami. Może ankieta co do daty?

            Komentarz


              #7
              Kolejny tydzień ja mam wyjazd więc odpada, wcześniej mają wesela itp... warunkowo jest jeszcze termin na 30września do 02października. Na to mogę jeszcze iść,ale więcej już nie kombinuję z terminem. W sobotę muszę im potwierdzić. Mam też propozycję od kolegów żeby zaokrąglić składkę i na coś tam wydać. Proszę o opinię.

              Komentarz


                #8
                Termin gitara skladka po 300 i będzie na kega i na prąd hehe

                Komentarz


                  #9
                  Dla mnie 30ty może być,
                  składka może być i większa jeśli nie trzeba by było spać w tych zagrzybiałych domkach.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Git


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                      #11
                      30'tego odpadam.
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #12
                        Tak źle i tak nie dobrze...zróbcie sobie panowie tak do piątku szybkie głosowanie czy ma być 16wrzesnia, czy 30wrzesnia.

                        Komentarz


                          #13
                          Mi tam oba terminy nie pasuja tak samo, wiec kij mi ryba postaram sie byc!
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                            Mi tam oba terminy nie pasuja tak samo, wiec kij mi ryba postaram sie byc!
                            czyli 1:1
                            brawo ty

                            Komentarz


                              #15
                              Głosuje za 30-tym września.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X