Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warsztat Warszawa i oklolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #32
      No i maszyna odebrana. Z listy zrobionych rzeczy:

      1. Zainstalowanie oplotu stalowego plus heble przednie wyserwisowane.
      2. Zmiana oleju w lagach plus nowe uszczelniacze
      3. Regulacja gaźników plus synchro (w końcu odpala gdy jest zimno)
      4. Zawory- tutaj trochę ból, bo Bartas tak przeciągnął regulację, że się płytki powypalały.
      5. Filtry, płyny etc.
      6. Kupa pierdół.

      Tenera chodzi o wiele równiej, od razu czuć dodatkowego kopa. W końcu zaczęła hamować, a nie tylko zwalniać...
      Więc ogólnie jestem zadowolony.

      Jedna minus- Dandy nie dokręcił korka wlewu oleju... No i się wychlupało go po drodze trochę.

      Ocena końcowa: '4+' Chętnie wrócę.

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez el_norbiako Zobacz posta
        No i maszyna odebrana. Z listy zrobionych rzeczy:

        4. Zawory- tutaj trochę ból, bo Bartas tak przeciągnął regulację, że się płytki powypalały.
        .
        płytki raczej się nie mogły wypalić tylko gniazda zaworowe. Dużo wziął za całość?
        Hvězdy chtějí patřit Tobě...

        Komentarz


          #34
          O okrągłego tysiaka jestem lżejszy...

          Komentarz


            #35
            Za robocizne czy z częściami?

            Komentarz


              #36
              Za całość (nie wliczając oleju i świec- były świeże).

              Komentarz


                #37
                Nom, tak jak mówiłem -> gaźniki do regulacji i zawory też (przez sezon nie robiłem). Udało Ci się dorobić tą końcówkę oplotu (oczko)? Co wchodziło jeszcze w pkt 6? W zasadzie 1000zł za wszystko to nie jest duża kwota (zależy jeszcze jak dla kogo), u mnie za same zawory chcą 500zł gaźniki 250zl. Grunt, że teraz moto gra i huczy
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #38
                  Też uważam, że cena rozsądna
                  Końcówkę oplotu miał Dandy na stanie- i się ukazała, że wg. polskiego prawa gwintowane końcówki przewodów hamulcowych są illegal! Że niby tylko zaciskane mogą być! Nie przejąłem się zbytnio...
                  W punkcie 6:
                  - nowa klamka sprzęgła (stara była już nadpęknięta)
                  - nowa linka sprzęgła + wymiana
                  - spaw na stelażu od kufra (pęknięty przy mocowaniu- kobita wsiadając na moto usiadła na kufrze...)
                  - jakieś brakujące śrubki, gumy, uszczelnienia
                  - mycie silnika
                  - gniazdo lusterka (ta klamka + pompa od ścigacza zostały)
                  - jazda testowa + ocena ogólna stanu maszyny

                  Chyba tyle

                  Komentarz


                    #39
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #40
                      Ano odebrałem. Wymieniono tam wszystko co było robione- przy jakim stanie licznika, dodatkowe uwagi etc.
                      Chyba będę musiał podjechać- coś mi przedni zacisk zaczął cieknąć... Trochę strach tak bez płynu hamulcowego śmigać

                      Komentarz


                        #41
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #42
                          El Norbiako- to jest jakiś serwis i dają książkę serwisową, czy też fakturę?
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            #43
                            Usunięte na żądanie użytkownika

                            Komentarz


                              #44
                              O fakturze nie gadałem. Co do książki serwisowej- to zwykły kajecik, gdzie Dandy własnoręcznie wpisuje co było robione i podbija stemplem. Na to co wpisane udziela gwarancji. Więc raczej tylko do użytku u niego. Szczerze wątpię, by na innym serwisie albo potencjalnemu nabywcy robiło to jakieś większe wrażenie

                              Komentarz


                                #45
                                Usunięte na żądanie użytkownika

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X