Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warsztat Warszawa i oklolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    koledzy a czy możecie mi polecić jakiś dobry warsztat który zajął by się gaźnikami u mnie.chodzi mi o regulację bo jest "za bogato". miałem ustawiane zawory i zmieniane zestawy naprawcze gaźników(te duże) w Stajni Motocyklowej jakieś 6 tys km temu jednakże zależy mi na skorygowaniu ich bo w ww warsztacie za każdym razem gdy oddaję sprzęt to owszem jest wszystko ok ale ich terminowość zostawia wiele do życzenia a chciałbym by mi to ktoś ogarnął w miarę prężnie .

    Komentarz


      JA Ci polecam Grubensa: https://www.facebook.com/GruGarage?fref=ts. Teresowy tak teoretyk, jak i praktyk.
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        spoko,
        dzięki Kuba.a jak czasowo i kasowo?

        Komentarz


          kasowo jest bardzo pozytywnie, a czasowo roznie, ale nie bedzie tak, ze wstawisz dzis i za dwa dni sie dowiesz, ze bedzie ruszony za tydzien, tylko od razu dostaniesz prikaz "przyjedz za tydzien" - warto rozmawiac ;-)
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            Spoko w takim razie zadzwonię do nich i zobaczymy . dzięki Kuba

            Komentarz


              Polecam kolegom szanownym warsztat: przedrajdem.pl - serwisowałem u nich Tereskę. Polecam, tym bardziej, że Yamaszkę serwisuje Arek, który dawniej pracował w ASO Yamaha. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych i cenowo przystępnie.

              Komentarz


                Szanowni.

                Odświeżam temat.
                Macie jeszcze kogoś w Warszawie, kto ogarnia Teresy?
                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                =>
                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                Komentarz


                  pisz do browara
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Szybciej będzie zadzwonić 698 115 293,urzędujemy w podwarszawskim Piastowie.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X