Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Osłone chłodnicy z nierdzewki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Osłone chłodnicy z nierdzewki

    Osłona z blachy nierdzewnej 2mm
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Dla forumowiczów cena 300zł

    xtz750.jpg

    #2
    Niedzielna promocja!
    260zł z wysyłką

    Komentarz


      #3
      Weekendowa promocja.
      200zł

      Komentarz


        #4
        A czy da radę zrobić coś podobnego do xt 1200 ? osłona filtra oleju i silnika?

        Komentarz


          #5
          Myślę że tak, potrzebowałbym tylko wymiarów oryginalnej osłony

          Komentarz


            #6
            Tak teraz patrzę i zacząłem się zastanawiać,
            kiedyś sam rysowałem taką osłonę do xtz 750 z logiem clubowym i rysunki są do pobrania w wiki, http://wiki.xtzclub.pl/xtz/wiki/doku.php/how-to:rysunki
            ale teraz tak na to patrząc, do czego potrzebna ta osłona to nie wiem . Tylko bardziej zasłania chłodnicę.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Sens zabudowy takiej osłony jest taki sam dzisiaj, jak był kiedyś.
              Można się zastanawiać i minimalizować konstrukcyjnie jej negatywy. Ale czy wątek sprzedażowy jest dobrym miejscem do takich rozkmin?

              Komentarz


                #8
                Jesienna cena:
                150zł +przesyłka

                Komentarz


                  #9
                  Cena na Narodowe Święto Niepodległości
                  120zł

                  Komentarz


                    #10
                    Wystaw na FB. Powinno się łatwiej sprzedać.

                    Komentarz


                      #11
                      Ja zrobilem z prostokatnego kawalka nierdzewki i bardzo dobrze sie sprawdza
                      http://www.xtzclub.pl/album.php?albu...chmentid=29053

                      Komentarz


                        #12
                        Sprzedane. Temat do usunięcia.

                        Komentarz


                          #13
                          Czy taką osłonę można jeszcze gdzieś kupić?? Szukałem i nigdzie nie idzie znaleźć :/

                          Komentarz


                            #14
                            Na wiki masz projekt w dwg, gotowy do wycięcia, jak wyślesz sobie obojętnie do jakiej firmy która wycina laserem lub wodą to ogarną ci na pewno.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Dzięki junak za odpowiedź. Napisałem do rumpo czy tworzy jeszcze takie cuda i się okazało że posiada na zapleczu 2 sztuki. więc jakby ktoś jeszcze chciał to może pisać do niego.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X