Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

    Powitać. Na ostatnim zlocie padło kilka słów pod adresem organizacji zlotu w innym nieco rejonie. Propozycja padła na Śląsk, Podbeskidzie. Zaproponowałem Zarzecze okolice Międzybrodzia bialskiego żywieckiego przy samym jeziorze żywieckim. https://www.wczasy-neptun.pl/# Organizowałem tam kiedyś zlot międzynarodowy, wiem mówiłem nigdy więcej ale trochę lat minęło.. Mogę się podjąć. Ośrodek wczasowy Neptun. Domki jak domki każdy może wejść zobaczyć na stronę. Z mojej strony proponuje zwiedzanie muzeum motocyklowego u znajomego, jak się uda to może tyrolke jak ostatnio. Obiad przy pieknych widokach na ochodzitej i pewnie żeglowanie na wojtasowej łajbie dla chętnych. Wolny termin jest po majówce, zaczynają sezon od majówki, ceny za domki będą znane po nowym roku także jest czas na ustalenie konkretnego terminu. Ja proponuję 02-04.06.23 ale możemy poddać głosowaniu. Po ostatnich spotkaniach widzę, że trasy OFF nie ma co planować więc zapraszam wszystkich na turystykę ON. Pozdrawiam. Czekam na wywody najlepiej merytoryczne
    Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

    #2
    Jak mi planów nie zmienią w robocie, to będę. Akurat ten termin na razie przypada na moje wolne od kieratu.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      Ośrodek pamiętam, jak i zawody kto najwolniej przejedzie. Ewentualne wpisanie na listę po finalnym określeniu daty.

      Komentarz


        #4
        My mieliśmy zrobić w okolic ale to nie ucieknie i możemy w takim razie zrobić jesienny
        Dla mnie jeśli chodzi o datę to wszystko jedno ale po majówkowym wolnym

        Komentarz


          #5
          Pasuje,
          zmieniać temat aby każdy już sobie kalendarz mógł uzupełniać?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Mi tradycyjnie pasuje


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Pasuje,
              zmieniać temat aby każdy już sobie kalendarz mógł uzupełniać?
              Offkors

              Komentarz


                #8
                Ja po dłuuugiej przerwie o ile plany pracowe nie przeszkodzą też bym się widział na spotkaniu

                Komentarz


                  #9
                  Może w końcu i mi uda się na I zlot załapać. Pozdrawiam.

                  Komentarz


                    #10
                    Achtung. Zmiana daty zlotu.

                    Komentarz


                      #11
                      Jakieś konkrety mam i tak sprawa wygląda
                      Koszt domku dla 6 osób - 320zł / doba ,
                      dla 5 osób w domku 6 - osobowym - 300,00zł,
                      dla 4 osób w domku 6 -osobowym - 280,00zł,
                      dla 4 osób - 240,00zł / doba ( domki parterowe - jeden pokój)
                      Koszt pokoju 2 osobowego - 160zł / doba
                      Do tego wyżywienie, które zaokrąglam jeśli chodzi o kwoty żeby była jasność. Bo zrobię naklejki i chciałbym zakupić parę nagród gdyż odbędzie się konkurs wolnej jazdy. Cześć nagród zasponsoruje firma siedlar, już mam zgodę prezesa
                      Na pewno pojedziemy do muzeum motocykli do mojego znajomego, tam sami sobie zapłacicie wejście. Postaram się załatwić jakąś zniżkę grupową. Jest jeszcze jeden temat. To temat tyrolki... Kiedyś była wiem że się podobało.W minionym roku firma brała 2000 zł w tym zakładam że cena się pewnie zmieni i tą kwote będziemy dzielić na miejscu, na korzystających o ile się zdecydujemy, ale to temat na później.
                      Reasumując, licząc domek 5 osób w sześcioosobowym domku koszt spania z wyżywieniem (piątek-niedziela) i resztą wyjdzie jakieś 330 zł/os. Terminy ostatecznych wpłat jeszcze podam i wtedy ruszamy z listą.
                      Piątek kolacja. Sobota śniadanie, obiadokolacja, kolacja. Niedziela śniadanie. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Obiadokolacje trzeba ujednolicić ale o tym później. Po wcześniejszym zgłoszeniu będziemy załatwiać coś dla niemięsnych jeśli tacy będą. Ta kolacja po obiadokolacji to już taka drobniejsza forma coś w stylu miska bograczu. Będziemy imprezować pod wiatą grillową także pewnie wrzucimy coś na ruszt.
                      Konkretny plan zlotu jeśli chodzi o sobote podam bliżej terminu jak to wszystko poukładam.
                      Pozdrawiam. Zapraszam

                      Link do ośrodka: https://www.wczasy-neptun.pl/#
                      Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                      Komentarz


                        #12
                        Mi się daje że trzeb zbierać po np 350zł za całość, wtedy zostanie na agrill i coś tam jeszcze.
                        A jak będzie lista osób to domki się dame zagospodarują.
                        No i pytanie o namioty, bo zaraz pewnie takie padnie. Z tego co pamiętam to nie dało rady kiedyś ale może teraz się coś zmieniło.
                        AAA i jeszcze bym zapomniał, kto bierze piłkę?
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Junak spokojnie wszyscy wiedzą.że tylko w namiocie porządnie się wysypiaszZapłacisz za domek i rozstawisz namiot

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez niedżwiadek Zobacz posta
                            Zapłacisz za domek i rozstawisz namiot
                            Ty lepiej nie pisz głupot tylko wpisuj się na listę, jak zwykle tylko nagadasz się i nagadasz a i tak nie przyjedziesz
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              EDIT:
                              Zmiana terminu, autor pewnie wrzuci coś od siebie ale ja napiszę od razu, nie ma zaliczki to nie ma sztywnego terminu.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X