Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię XTZ 750

    Witam
    Poszukuję dla siebie Yamahy XTZ 750 Super Tenere. Możliwie w oryginale. Nie szukam najtańszej. Najważniejszy jest stan techniczny.
    Jeśli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania, proszę o informację.

    Pozdrawiam

    #2
    A jaki masz budżet na Tereskę przeznaczony?? Może bym się skusił i sprzedał swoją i przesiadł na coś innego...

    Komentarz


      #3
      Może i ja... mój to też przecież "oryginał"

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
        A jaki masz budżet na Tereskę przeznaczony?? Może bym się skusił i sprzedał swoją i przesiadł na coś innego...

        Za laleczkę w oryginale z niskim przebiegiem, myślę że okolice 16000 - 18000zł. Ale wszystko do uzgodnienia.. Pochwal się co tam masz. :-)

        Komentarz


          #5
          No... to Paweł, czeka Cię tej zimy malowanie

          Komentarz


            #6
            No fajnie ,, bo ceny poszybowały do 20 000,- cenię takie zainteresowanie

            - - - Zaktualizowano - - -

            moja z silnikiem 850 też chyba wystawię bo stan idealny, a przesiadłem sie na Harego...wiek robi swoje po 50-ce to juz choper he he he

            - - - Zaktualizowano - - -

            Ja taniio oddam zejde do 19 500,-

            Komentarz


              #7
              Moja jest na sprzedaż ;( Życie zmusiło do wystawienia
              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              Komentarz


                #8
                Dziękuję panowie za propozycje.

                - - - Zaktualizowano - - -

                Panowie. Mam pytanie. Czy są jakieś charakterystyczne elementy w super Tenere po których można rozpoznać że przebieg jest na pewno większy niż powiedzmy 10000. Np. stacyjka ?

                Co sądzicie o tej że zdjęcia?

                IMG_20230122_133925.jpg


                Wiem że to sprawa indywidualna ale jak dla mnie taki element po 6000km (a właściciel twierdzi że motocykl tyle ma raczej nie powinien tak wyglądać? Moje obiekcje jak na ten przebieg budzi też osłona lewa silnika, mocno wytarta pewnie od buta.

                Czy ktoś z forum mieszka może w okolicy i mógłby zweryfikować ten egzemplarz. Ja mam do niego około 500km.

                Link dla ogłoszenia
                https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-s...5-IDRTdwY.html
                Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

                Komentarz


                  #9
                  czy na pewno chodziło ci o 10tyś??? bo myślę że nie ma takich ...chyba że stojące od zawsze w muzeum lub takie co licznik przekręcił już 100tyś. i liczy od nowa...ja bym tak na stacyjkę uważał ...jak robiłem swoją to u siebie pomalowałem twardszym lakierem na czarno , a że mam przy kluczyku inne kluczyli i kółeczka to tak obija że po 2 sezonach już podobnie wygląda. ale jeśli chodzi ci na pewno o 10tyś ja bym raczej sprawdzał stan kanapy jeśli jest od nowości , podnóżki czy nie luźne na sworzniach i nie ugniecione w dół,
                  stan dolnej osłony silnika ...jest z Alu więc przy tak małym przebiegu nie powinna mieć jeszcze tak dużo obić i otarć. luzy na klamkach. itp...

                  Komentarz


                    #10
                    Kanapa wygląda bdb. Ale mam do niej 500km i w ciemno nie będę jechał.

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Panowie jeśli ktoś ma do tego motocykla do około 100km i mógłby go sprawdzić to chętnie zwrócę kasę za paliwo. A jak okaże się że motocykl był warty kupienia postawię coś mocniejszego.
                    Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                      czy na pewno chodziło ci o 10tyś??? bo myślę że nie ma takich ...chyba że stojące od zawsze w muzeum lub takie co licznik przekręcił już 100tyś. i liczy od nowa...ja bym tak na stacyjkę uważał ...jak robiłem swoją to u siebie pomalowałem twardszym lakierem na czarno , a że mam przy kluczyku inne kluczyli i kółeczka to tak obija że po 2 sezonach już podobnie wygląda. ale jeśli chodzi ci na pewno o 10tyś ja bym raczej sprawdzał stan kanapy jeśli jest od nowości , podnóżki czy nie luźne na sworzniach i nie ugniecione w dół,
                      stan dolnej osłony silnika ...jest z Alu więc przy tak małym przebiegu nie powinna mieć jeszcze tak dużo obić i otarć. luzy na klamkach. itp...


                      Zgadzam się. Moim zdaniem ma już około 106 000 a nie 6000 km. Po prostu licznik się przekręcił i wyszło jak wyszło. Wygląda na zdjęciach ładnie. Ale ja też na kilku ładnie wyszedłem co nie świadczy o tym że w realu .... Natomiast otarcia pokrywy silnika i niektóre gumy niestety raczej przeczą temu co napisał właściciel. Ale nie mam jak podjechać i sprawdzić, 500km w jedną stronę to za dużo na tak niepewny sprzet który do tego nie ma nic z dokumentacji co by ten mega niski przebieg potwierdzało.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Dostałem kilka dodatkowych zdjęć i ewidentnie widać że np. gumy na podnóżkach powycierane, otarcia od wysokich butów na obudowie silnika czy wygląd kolektora świadczą o tym że zapewnie przed tymi 6000 było jeszcze dużo więcej. Chociaż z zewnątrz nie wygląda źle.

                      Komentarz


                        #12
                        wygląda ładnie...a przebieg po 100tyś go nie dyskwalifikuje. mój ma na blacie ponad 30tyś , a w rzeczywistości pewnie 130tyś. jeśli wszystko w sztosie w motocyklu to to jest dobra cena za Tereskę z tego rocznika i z tym przebiegiem 106tyś....

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                          wygląda ładnie...a przebieg po 100tyś go nie dyskwalifikuje. mój ma na blacie ponad 30tyś , a w rzeczywistości pewnie 130tyś. jeśli wszystko w sztosie w motocyklu to to jest dobra cena za Tereskę z tego rocznika i z tym przebiegiem 106tyś....

                          Nie wiem czy jest sztos ;-). Raczej wątpię, patrząc na hamulce czy brak informacji co do jej przeszłości. Wiem że olej do wymiany :-) a podobno była synchronizacja gaźników robiona we wrześniu i wymiana filtra paliwa.
                          A co do ceny, to bez oglądania motocykla na żywo trudno cokolwiek powiedzieć. Dla mnie 500km to trochę dużo aby przejechać się na oględziny wywalić na paliwo 600zł i się rozczarować. A z forum chętnych brak. Cena podobna do innych na OLX z jednym wyjątkiem.
                          Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

                          Komentarz


                            #14
                            Dla mnie osobiście to śmietnik, odpuść. Szkoda kasy i czasu.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Damiancki napisz może w profilu swoją miejscówkę, będzie łatwiej.
                              Co do ST to bierz śmiało tą od zaboola, ubrana dobrze i jak ją ostatnio widziałem była super git.
                              Lakier zmieniony ale jak ją sprawdzaliśmy to na pewno z wiaduktu pod pociąg nie spadła.
                              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X