Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Wybaczcie panowie ale nie zaglądam tu codziennie a jakoś mnie nie powiadamia o nowych odpowiedziach w moich tematach.
    Co do zakupu to mam czas do początku kwietnia na poszukiwania. Nie spieszę się ale każdą opcję rozważę.
    Zabola wydaje się być dobrą opcją w przystępnej cenie. Przynajmniej biorąc pod uwagę to info które udostępnił :-). Ale aby ją zobaczyć 260km, sporo. Szukam gdzieś bliżej, jak nic nie znajdę może się zdecyduję na dalsze poszukiwania.
    Dodałem moje miejsce aktualnego zamieszkania w profilu, dzięki Beniamin.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    Dla mnie osobiście to śmietnik, odpuść. Szkoda kasy i czasu.
    Odpuściłem, za dużo niewiadomych.
    Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

    Komentarz


      #17
      Nie wiem czy na pewno szukasz tylko xtz ale koło Lublina a dokładniej koło Ryk mój kolega teraz sprzedaje zadbane wtryskowe Varadero 1000. Wrzucałem ogłoszenie na giełdę, jak masz czas to podjedź i pogadaj, myślę ze jak za takie pieniądze szukasz moto to na pewno się nie rozczarujesz.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        Nie wiem czy na pewno szukasz tylko xtz ale koło Lublina a dokładniej koło Ryk mój kolega teraz sprzedaje zadbane wtryskowe Varadero 1000. Wrzucałem ogłoszenie na giełdę, jak masz czas to podjedź i pogadaj, myślę ze jak za takie pieniądze szukasz moto to na pewno się nie rozczarujesz.
        Dzięki ale szukam wyłącznie XTZ750.

        Komentarz


          #19

          Komentarz


            #20
            Jak by co to ta jest mi znana: https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-x...5-IDSH9TH.html
            Wszystkie czynności serwisowe wymienione w ogłoszeniu są prawdziwe.
            Jeżeli chodzi o stan ogólny, to wymaga trochę dopieszczenia, a stelaże widoczne na zdjęciach to jakaś autorska kompozycja. Tablice zostały po poprzednim właścicielu, więc być może ktoś z klubu kojarzy ten egzemplarz.

            Komentarz


              #21
              Dzięki :-)

              Komentarz


                #22
                Niestety w oryginale nie znalazłem nic atrakcyjnego jeśli chodzi o Yamahę XTZ 750 SuperTenere na naszym rynku, pomimo usilnych starań.
                Postanowiłem dołożyć parę złotych i zamiast Yamahy nabyłem przypadkiem BMW R1150GS Adventure u naszych zachodnich sąsiadów.
                Jakoś tak szybko poszło. :-) Rocznik 2004 czyli już 2-spark, przebieg 82 000km, czyli tyle co nic jak na ten model. Pełna dokumentacja serwisowa z kuferkami i halogenami.
                Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i do zobaczenia na trasie.

                dd96988f-d7d4-4a9f-8fa2-e1b2bc73351e.jpg
                Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

                Komentarz


                  #23
                  DO laski jak teresy to mu daleko

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Damiancki Zobacz posta
                    Dzięki ale szukam wyłącznie XTZ750.

                    skąd ja to znam, szukał śmietnika a kupił jeszcze większy
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta

                      skąd ja to znam, szukał śmietnika a kupił jeszcze większy
                      Nazywasz Yamahę XTZ750 Super Tenere i BMW R1150GS Adventure, dwa kultowe motocykle śmietnikami ? I to jeszcze na forum XTZ. Wstydź się, pójdziesz do motocyklowego piekła za ignorancję


                      Tu gość którego cenie za wiedzę w tematach motocyklowych ładnie opowiedział o BMW R1150GS



                      A tu o Yamaha XTZ750 Super Tenere
                      Ostatnio edytowany przez Damiancki; 7886.

                      Komentarz


                        #26
                        a tu dobra rada... z Junakiem przeklinakiem nie dyskutuje się o zajebistości innych motocykli , jeśli to nie jest pomarańcza...nie przegadasz. Ale jeśli będziesz miał nawet z tym "truchłem XTZ" problem, to na pewno pomoże/podpowie

                        Komentarz


                          #27
                          Recenzje gościa z filmików są,mówiąc oględnie,mało konkretne.

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                            a tu dobra rada...
                            dobre
                            Jak widzę te recenzje po godzinnej jeździe to mnie śmiech bierze
                            ale czego się nie robi żeby zaistnieć na YT
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #29
                              Chodzi o predyspozycje w terenie? Bo silnikowo napewno nie sa smietniakmi.

                              Komentarz


                                #30
                                Predyspozycje terenowe to z racji masy i lichego zawieszenia są co najwyżej średnie.A co tam jest w silnikach to do końca nie wiadomo-upływ czasu i możliwe "fachowe" działania poprzednich właścicieli też zrobiły swoje.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X