Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

YouTube@YamahaXTZ750SuperTenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    YouTube@YamahaXTZ750SuperTenere

    Wrzucam materiały na zimowe wieczory:
    1. https://www.youtube.com/watch?v=jVmyCjfyWJI&t=605s
    2. https://www.youtube.com/watch?v=M9BUDM4NiKc

    a tutaj o wnuczce (T700):

    #2

    Komentarz


      #3
      Tak właśnie widać doskonale jak zawiasu brak i rama pęka, a potem płacz że złom.
      Dakaru ten motocykl nie widział więc nie ma sensu traktować go jak enduro, no chyba że ktoś ma skila i umiejętności mechaniczne to w połączeniu z kasą można zrobić fajny projekt.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Czyli mowisz ta wersja na rajd dakar (91-98) YZE750T/YZE850T to zupelnie cos innego?

        Komentarz


          #5
          Tak to inny motocykl. Ale nie przypominam sobie żeby NXR750V Africa Twin wychodziła seryjnie... Normalna praktyka.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez chevy Zobacz posta
            Czyli mowisz ta wersja na rajd dakar (91-98) YZE750T/YZE850T to zupelnie cos innego?
            Poszukaj sobie nawet w necie zdjęć, zobaczysz sam
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Tak właśnie widać doskonale jak zawiasu brak i rama pęka, a potem płacz że złom.
              Dakaru ten motocykl nie widział więc nie ma sensu traktować go jak enduro, no chyba że ktoś ma skila i umiejętności mechaniczne to w połączeniu z kasą można zrobić fajny projekt.
              Żaden producent nie sprzedawał, ani nie sprzedaje "Dakarówek", tylko tworzy motocykle w oparciu o seryjne maszyny, z resztą drogi są różne i pisać o tym można tomy. Koniec końców producentom chodzi o późniejsze słupki sprzedażowe i niestety choć AfricaTwin nie wygrała tyle Dakarów co SuperTenere, to jednak więcej jej sprzedało się na Starym Kontynencie i ciągle trzyma cenę. Mnie Yamaha XTZ750 urzekła wyglądem i "Dakar spirit", dlatego zawitała u mnie w garażu. Masz rację Kolego, że zawias słaby i sprzęt strasznie ciężki, więc raczej na szutry niż do latania po ciasnych winklach i błocie.

              Komentarz


                #8
                Ale małe teresy 660, XT 600Z 3AJ i XT 600z 34L jak widac startowaly w rajdach w cywilnej formie. Widocznie seryjna XTZ 750 i Africa nie jest do skakania

                https://www.youtube.com/watch?v=PTn3iQwhpeA 25:04

                Ostatnio edytowany przez chevy; 5415.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez chevy Zobacz posta
                  Ale małe teresy 660, XT 600Z 3AJ i XT 600z 34L jak widac startowaly w rajdach w cywilnej formie. Widocznie seryjna XTZ 750 i Africa nie jest do skakania
                  34L, moje niespełnione marzenie. Prawie taką kupiłem, ale to był pudrowany trup i odpuściłem.
                  Kiedyś sobie taką sprawię, jak na nią wsiadłem to miałem wrażenie, że siedzę na czołgu i od razu się zakochałem

                  Komentarz


                    #10
                    Panowie, budować!

                    95486031_2872665882787313_3046776536230264832_n.jpg

                    Komentarz


                      #11
                      Ja właśnie główkuję, jak i gdzie zamontować dodatkowe kanistry (mam na oku chore cenowo ROTOPAX) lub chińczyki LONG-HAUL. Wywaliłem tylny kufer...

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X