Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mechanik lub warsztat woj.Śląskie lub okolice, do remontu XTZ750 z 93r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mechanik lub warsztat woj.Śląskie lub okolice, do remontu XTZ750 z 93r.

    Cześć,

    Jestem tu nowy, więc witam i dziękuję za przyjęcie do grona sympatyków Tereni.
    Mam całkiem dobrze zachowaną sztukę, ale 1. chcę ją zrobić na błysk i 2 mechanicznie tip-top.
    Jest kilka problemów m.in. z regulatorem i sprzęgłem + gaźniki.
    Szukam kogoś, kto zajmie się*tym oto z należytym szacunkiem i przy okazji dysponujący wiedzą.
    Będę wdzięczny za polecenie.

    Nie pali się z tematem, mam czym jeździć. Ta modelka raczej do końca życia pozostanie ze mną

    #2
    Zamieszczone przez Doode Zobacz posta
    Cześć,

    Jestem tu nowy, więc witam i dziękuję za przyjęcie do grona sympatyków Tereni.
    Mam całkiem dobrze zachowaną sztukę, ale 1. chcę ją zrobić na błysk i 2 mechanicznie tip-top.
    Jest kilka problemów m.in. z regulatorem i sprzęgłem + gaźniki.
    Szukam kogoś, kto zajmie się*tym oto z należytym szacunkiem i przy okazji dysponujący wiedzą.
    Będę wdzięczny za polecenie.

    Nie pali się z tematem, mam czym jeździć. Ta modelka raczej do końca życia pozostanie ze mną
    Witaj
    Pakaz jakies foty

    Komentarz


      #3
      Zapraszam do kontaktu poprzez Facebooka Krystian3YF lub Krystian Sinka
      https://t.me/pump_upp

      Komentarz


        #4
        Takie rzeczy to najlepiej w sezonie jesienno-zimowym, bo teraz się zrobi tłok w warsztatach. Jesień i zima jest idealna do takich "zabaw", a teraz to każdy pusty podnośnik będzie na wagę złota �� Jak nikogo nie znajdziesz to się odezwij do mnie, coś zaradzimy.

        Komentarz

        Pracuję...
        X