Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Położenie kraników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Położenie kraników

    Witajcie,zakupiłem ponownie tenere mam pytanie w sprawie położenia kraników,poprzedni właściciel przy serwisie coś złe skręcił i teraz w takim położeniu jak na zdjęciu są na ON czy jest dużo zabawy żeby to poprawić ? Dzięki i pozdrawiam z nad morza.BBF9D2CF-3897-4BC1-8D15-2C9272CD86F0.jpg

    #2
    Zamieszczone przez kobi Zobacz posta
    Witajcie,zakupiłem ponownie tenere mam pytanie w sprawie położenia kraników,poprzedni właściciel przy serwisie coś złe skręcił i teraz w takim położeniu jak na zdjęciu są na ON czy jest dużo zabawy żeby to poprawić ? Dzięki i pozdrawiam z nad morza.[ATTACH=CONFIG]29565[/ATTACH]
    Trzeba spuscic paliwo ze zbiornika, odkrecic dwie srubki i ustawic odpowiednio ten zaworek, rozbierzesz to zobaczysz. Calosc bedzie polegala tylko na odpowienim wsadzeniu tego calego pokretla.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez chevy Zobacz posta
      Trzeba spuscic paliwo ze zbiornika, odkrecic dwie srubki i ustawic odpowiednio ten zaworek, rozbierzesz to zobaczysz. Calosc bedzie polegala tylko na odpowienim wsadzeniu tego calego pokretla.
      Jest jakiś korek spustowy w zbiorniku ? Jak najłatwiej to zrobić ?

      Komentarz


        #4
        odczepić wąż z kranika, ale najpierw możesz sobie przelać jak masz mało paliwa do jednej połówki i zakręcić jeden kranik, odkręć te dwie małe śrubki na czole kranika tak żeby można było przekręcić kranik ale nie wyjmować całości
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X