Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nie wiem czy te nie beda lepsze bo sie nad nimi zastanawiam



    napiszczie co o nich sadzicie

    Komentarz


      Rob jak jeździsz głównie turystycznie to te gaerniaki będą super, można w nich pospacerować i nie puszczają wody na 100%. Tak twierdzą moje "ziomki" posiadacze owych. Dla Gianiego (jak większość polaków - mądrego już po szkodzie) trzeba przynajmniej takie;http://allegro.pl/buty-scott-genius-...142811067.html
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        Ja tam siÄ™ na butach nie znam ale siÄ™ wypowiem

        Raczej nie opłaca się kupować miękkich motocyklowych butów za kilka stów.
        Albo twarde buty które są drogie, niewygodne ale przynajmniej nogi się nie przygniecie.
        A jak ktoś chce mieć wygodne i miękkie to wojskowe kamasze są dobrą opcją.
        Trwałe, wygodne, ami nie przemakają ani noga się nie poci. Za 200-300 zł kupi się już porządne. A i chodzić w nich normalnie można.

        Komentarz


          W butach do jazdy się jeździ, a nie chodzi ;d
          Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
          Adwenczur Klab FB
          Adwenczur Klab w sieci

          Komentarz


            No dobra a te?
            http:// http://allegro.pl/oxtar-tcx-...106366502.html
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              Jak masz dać 600 zł za jakieś kalosze to szukaj używek w dobrym stanie


              albo podjedź gdzieś do sklepu i zmierz sobie dokładnie rozmiar, poznasz przyczynę różnicy cenowej.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Giani czasem lepiej kupic używke dobrego modelu bo wiesz biednego nie stać płacić dwa razy Ja za swoje dałem parę lat temu 600 zł i huj drugich takich nie kupie...

                Komentarz


                  No więc właśnie dla tego zbieram opinie.
                  Bo jak Beniamin napisał 'mądry Polak po szkodzie'.
                  Tylko wtedy to ja w ogóle byłem bez butów.
                  Teraz właśnie chcę kupić coś lepszego. Coś co uchroni dobrze moje kopytko w terenie.
                  Ostatnio edytowany przez giani; 102.
                  ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                  Komentarz


                    Ja kupiłem buty Sidi Adventure Gore . Kosztowały majątek ale są niesamowite. Mam je drugi sezon naprawdę niema do czego się przyczepić, sprawdzają się w terenie i na asfalcie. Cena wysoka 1450 ale można kupić już za około 1100.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez CmenaH Zobacz posta
                      Ja kupiłem buty Sidi Adventure Gore . Kosztowały majątek ale są niesamowite. Mam je drugi sezon naprawdę niema do czego się przyczepić, sprawdzają się w terenie i na asfalcie. Cena wysoka 1450 ale można kupić już za około 1100.
                      myslalem o nich i chyba je kupie

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      ja jeżdżę glównie turystycznie

                      Komentarz


                        a latem nie jest ci gorÄ…co w tych butach?(Sidi Adventure)

                        Komentarz


                          Też mam takie SIDI kozacki bucik bardzo wygodny można się swobodnie przemieszczać na pieszo na jakimś przystanku na małe zwiedzanko Polecam

                          Komentarz


                            Latem jest całkiem znośnie. rzeczywiście całkiem fajnie się w nich chodzi Moje mają jedną tyci wadę trochę skrzypią przy spacerach

                            Komentarz


                              i buciki zamówione Sidi Adventure w piatek juz beda

                              Komentarz


                                Witam kolegów , możecie mi coś powiedzieć o tej firmie ? Dość mało informacji jest o nich i tej firmie , może ktoś miał z Was miał z nimi do czynienia

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X