Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    i przyjechaly nowe buciki sidi adv faktycznie mega kozacki but

    Komentarz


      Ja mam TCX PRO 2, tylko bez Oxtar (bez wyciaganej skarpety) buty jusz rok. Jestem bardzo zadowolony z jakosci i wytrzymalosci ich. Tak, sa dosc skrzypiace (halasliwe), jak sie chodzi, ale to chyba dotyczy i wszystkich butow z elementami ruchow stawu, jak npr FORMA DOMINATOR (maja takie 2 moich przyjacieli) - sa z wyciagana skarpeta i zawiasem w kostce. Nastepne przez kilka lat kupie z taka skarpeta, bo jak sie caly dzien jezdzi po lasach i kamieniach latem, to wieczorem zdejmujesz czezkie boty i harcujesz po hotelu w skarpetach - samo szczescie!)

      Komentarz


        Zamieszczone przez DenisBrest Zobacz posta
        wieczorem zdejmujesz czezkie boty i harcujesz po hotelu w skarpetach - samo szczescie!)
        Lepsze do tego są klapki
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          Tak stanowczo popieram Klapki są do tego niezawodne

          Komentarz


            Zamieszczone przez DenisBrest Zobacz posta
            Ja mam TCX PRO 2, tylko bez Oxtar (bez wyciaganej skarpety) buty jusz rok. Jestem bardzo zadowolony z jakosci i wytrzymalosci ich. Tak, sa dosc skrzypiace (halasliwe), jak sie chodzi, ale to chyba dotyczy i wszystkich butow z elementami ruchow stawu, jak npr FORMA DOMINATOR (maja takie 2 moich przyjacieli) - sa z wyciagana skarpeta i zawiasem w kostce. Nastepne przez kilka lat kupie z taka skarpeta, bo jak sie caly dzien jezdzi po lasach i kamieniach latem, to wieczorem zdejmujesz czezkie boty i harcujesz po hotelu w skarpetach - samo szczescie!)
            Przepraszam, troche blednie podalem informacje (pamietalem ze '2' i wygladaja tak samo) - ja mam TCX COMP 2
            Klapki - dodatkowe miejsce w bagazu. Nie bral bym je, gdy bym mial skarpety

            Komentarz


              Klapki przydają się także podczas wchodzenia pod prysznic w hotelach czy innych przybytkach publicznych, by "innego" zbędnego bagażu nie złapać... skarpety Ci tego raczej nie zapewnią
              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

              Komentarz


                Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                czy ktoś coś powie nt. tych chodaków?
                Ma ktoś jakieś opinie na temat tych butów? Ewentualnie Shit Combat?

                Przymierzam się do zakupu, z tym że jeśli o Fly'a chodzi, to wyższe, bo te ze zdjęcia są przeznaczone na quady.
                Chciałbym dokonać zakupu do 500zł i mają być to buty głównie na off. Oczywiście fajnie by było gdyby można w nich swobodnie chodzić, były nieprzemakalne, latem chłodziły, zimą ocieplały itp. Ale nie wydam więcej na buty, które mają służyć do "ciorania".

                Póki co, jeżdżę w tym 2009_Icon_Accelerant_Waterproof_Boots_Black.jpg i chciałbym to jak najszybciej zmienić.

                Komentarz


                  maveriki przemakają na sam widok deszczu, przynajmniej moje

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Kruhy Zobacz posta
                    maveriki przemakają na sam widok deszczu, przynajmniej moje
                    Dzięki za odp. To już druga zła opinia na ich temat, więc raczej sobie daruję.

                    Shift'y trochę przekraczają budżet z tego co znalazłem.

                    A macie jakieś opinie na temat O'Neal M10, Forma Terrain Off-Road, Diadora Crossbow i tych Torx'ów? http://allegro.pl/wyprzedaz-buty-tor...120657976.html - nie mam pojęcia co to za model. Czy któreś z nich są bardziej warte polecenia. Coś wcześniej w tym temacie czytałem na temat Forma Terrain, ale nie jestem pewien czy to było coś konkretnego.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Kruhy Zobacz posta
                      maveriki przemakają na sam widok deszczu, przynajmniej moje
                      Moje Maverciki są całkiem fajne, nie przemakają tak strasznie. Generalnie jest to tania alternatywa ale tylko i wyłącznie w teren. W trasę są jak dla mnie za sztywne i niewygodne.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez tublasek Zobacz posta
                        Moje Maverciki są całkiem fajne, nie przemakają tak strasznie. Generalnie jest to tania alternatywa ale tylko i wyłącznie w teren. W trasę są jak dla mnie za sztywne i niewygodne.
                        Daja rade... Za te pieniadze na prawde spoko. przy duzym ulewnym deszczu pewnie ze w koncu przemokna Ochrona nogi jak najbardziej na plus, przynajmniej czuje sie bezpiecznie. Cena/Jakosc na 5... W teren spoko, w trase nie polecam.

                        Forma Adventure bardziej na traske... ale tez przemakaja
                        XTZ 750 91' "Eryk"
                        BMWF650GS-Byl
                        It always seems impossible until it's done!

                        Komentarz


                          Zanabyłem dzisiaj drogą kupna Diadory Crossbow. Pierwsze wrażenia pozytywne. Są wygodniejsze niż myślałem. Chodzić można, nawet po schodach wchodziłem. Z zejściem już gorzej Najgorzej ze zmianą biegów w górę, do tego będę musiał przywyknąć i zastanawiam się czy dźwigni nie przestawić trochę wyżej, a hamulca niżej...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Paskud Zobacz posta
                            Zanabyłem dzisiaj drogą kupna Diadory Crossbow. Pierwsze wrażenia pozytywne. Są wygodniejsze niż myślałem. Chodzić można, nawet po schodach wchodziłem. Z zejściem już gorzej Najgorzej ze zmianą biegów w górę, do tego będę musiał przywyknąć i zastanawiam się czy dźwigni nie przestawić trochę wyżej, a hamulca niżej...
                            Śmiało przestawiaj, kombinuj. Ma byś wygodnie i pewnie. U mnie nawet zakończyło się wydłużaniem dźwigni zmiany biegów

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Paskud Zobacz posta
                              Zanabyłem dzisiaj drogą kupna Diadory Crossbow. Pierwsze wrażenia pozytywne. Są wygodniejsze niż myślałem. Chodzić można, nawet po schodach wchodziłem. Z zejściem już gorzej Najgorzej ze zmianą biegów w górę, do tego będę musiał przywyknąć i zastanawiam się czy dźwigni nie przestawić trochę wyżej, a hamulca niżej...
                              Diadory są na tyle wygodne, że po ich zakupie niechętnie ubierałem buty turystyczne. U mnie wytrzymały ponad 2 lata/20kkm i cały czas nie chcą się rozpaść, bo dopiero do będzie dla mnie bodźcem do kolejnego zakupu Ale uwaga - przemakają zanim zobaczą deszcz Tak samo zresztą jak 90% offowych butów.

                              Komentarz


                                Mam TCX Pro 2 całkiem fajne, "rozdeptałem" je w miarę (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) i da się w nich chodzić nawet. Faktycznie z tą wodą jak i w każdych chyba butach off, po przejechaniu kałuży czuć już mokro w środku

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X