Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A no właśnie - nawet zbroja nie pomoże, chociaż teraz"zbroja" wygląda inaczej. Jak pisałem wcześniej dobra odzież może pomóc ale nie zawsze i nie zapobiegnie wielu rzeczom.
    http://www.informatyzacja.com

    Komentarz


      #17
      ja jeździłem jeden sezon w Oneal Element II- kosztowały mnie z przesyłką 500zł- nie mam porównania do innych butów, ale ja na nie złego słowa powiedzieć nie moge- w deszcz jeździłem i tak w miare utrzymywały "suchość". Są strasznie twarde i na początku moze troche nie wygodne, ale jak sie rozchodza to ok. Czułem sie bardzo bezpieczniew tych butach...Moge polecić......

      http://www.aukcje.enduro-cross.pl/zd...rnelement2.jpg identyko jak te
      L TWIN

      Komentarz


        #18
        A jak się w nich chodzi ?
        http://www.informatyzacja.com

        Komentarz


          #19
          w poprzednim sezonie zakupiłem Raytek T-SPARK buty praktycznie z najniższej półki(jak dla mnie wystarczające - jazda praktycznie w koło komina. Posiadają wzmocnienie palców jak i osłonę na piszczel, praktycznie nie przemakalne i co się z tym wiąże słabo oddychające. Przymierzałem rożne byty od nitro - kalosze, do sidi - cena, raytek'i jak dla mnie bardzo wygodne i praktyczne buty za niską cenę(300zł)!!
          Mam je nie cały rok(ok 3000km) i jak na razie są całe, jedynie materiał(skóra?!) w części palców lekko się zdarł, na własne życzenie jazda w terenie. Polecam

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez zac Zobacz posta
            A jak się w nich chodzi ?
            jeśli to do mnie to powiem ze na początku lipa strasza- ale jak sie troche rozchodziły to juz nawet ok było, ale jak bedziesz duzo po asfaltach jeździł to chyba się nie opłaca takich butów- w teren to jak najbardziej
            L TWIN

            Komentarz


              #21
              Szczerze to tak sie zastanawiam tylko, mam całe skórzane - takie choperowe w teren, będę szukał dopiero jak się rozpadną.
              http://www.informatyzacja.com

              Komentarz


                #22
                ja miałem w teren takie tzw "skutery" policyjne i jak kilka razy zwadziłem o wystający korzeń, gdzie myślałem ze sobie złamałem noge...i jak raz miełem glebe w terenie gdzie teresa przygniotła mi stope i 3 tyg nie mogłem jeździć(miałem kłopoty z chodzeniem) i w sumie kontuzje mam do teraz(jak coś kopne to boli mnie)-----Zmienisz zdanie- lepiej wydac te 500 zł i mieć poczucie bezpieczeństawa- opłaca się
                L TWIN

                Komentarz


                  #23
                  Brzmi logicznie, nie mówię, że nie.
                  http://www.informatyzacja.com

                  Komentarz


                    #24
                    No właśnie, i chyba to jest najważniejsze, aby w razie W nie nabawić sie jakiegoś urazu na całe życie.Chyba postawię na jakieś mocno oprotektorowane.
                    ale tez nie takie ze po godzinie jazdy będę marzył by je już zdjąć.
                    W zakresie 500 zl wybór jest duży rożne wynalazki membran Veratex, Drytex itp jak to sie sprawdza w praktyce- trudno powiedzieć,
                    Te Diadory Gt2 jakoś do mnie trafiają, w Forma Terrain przemawia ten zawias, w Raytek T-SPARK prostota i cena....
                    a najgorsze że musze kupić w ciemno przez net bez przymierzenia....
                    Chyba że ktoś zna sklep w trójmieście gdzie maja te modele, akcesoria i "louis" we Wrzeszczu takimi nie handlują

                    Komentarz


                      #25
                      Do tych którzy maja diadory gt2 - możecie zmierzyć wkładki w swoich butach
                      ze sklepu odpisali mi że
                      44 - 29,5 cm
                      45 - 30 cm,
                      ja nosze generalnie 44 i długość stopy mierze sobie to jest 27cm
                      tu cochise jeszcze napisał ze maj zaniżoną numeracje i już w ogóle nie wiem co wziąć

                      Komentarz


                        #26
                        Wkładka 30 cm dla numeru 45 diadory. Generalnie buty noszę 43-44, ale z diadory 45 leżą jak ulał. Stoe jak mierze to z delikatnym zapasem (od wypukłości pięty do krzywizny palców) mam 28,5 cm.
                        ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                        Komentarz


                          #27
                          A ja polecam O'neal M10,Thor Quadrant i Akira Setup (obecnie używane) w tych trzech modelach bez problemu latałem po 13h w 25-30'C Mocne,wytrzymałe i godne polecenia.

                          Komentarz


                            #28
                            Czesc chcial bym opisać buty forma gt napewno wiekszosc zainteresowanych kupnem butów widzialo ten model .
                            Mialem okazje pojezdzić juz w tym sezonie bo bylo kilka fajnych dni w innym temacie pytalem o porady jakie byty kupic i padlo dokladnie na ten model
                            zrobilem w nich dopiero 300 km wiec niewiele ale pierwse odczucie jest takie ze buty są wygodne da sie w nich chodzić wiodomo nie tak jak w adidasach ale sie da spokojnie iść wystarczy poluzowac klamry i są do chodzenia
                            Muszę przyznać ze naprawde są ciepłe mimo chlodnej pogody około +10 stopni jest w nogę ciepło i muszę przyznać ze po okolo 2 g jazdy noga nie byla spocona ani mokra .
                            Ogólnie mogę powiedzieć ze jesli chodzi o wykonanie wygode i funkcjonalnosć membramy oddychającej po krótkim 2g tescie polecam
                            Wydaje mi sie ze stosunek ceny do jakosci materialów i wykonania zaspokoił moje oczekiwania zobaczymy jak dlugo będo służyc oby dlugo pozdrawiam !

                            Komentarz


                              #29
                              Ja natomiast polecam buty firmy DIADORA. Kupiłem z likwidacji sklepu za 150 zł. Wytrzymały 4 ostre sezony jak narazie. Nie ma w nich pęknięc, ale wymagają zaimpregnowania skóry. Szkoda też, że nie mają wypinanej wyściółki do prania.
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                #30
                                Bartas jaki to model Diadory tak długo Ci posłużył ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X