Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ile za niego zapłaciłeś? Też jestem na podobnym etapie i również wpadł mi w oko ten model.

    Komentarz


      Jeśli mam być zadowolony, to zapłaciłem tyle ile powinienem Tak sobie liczę w głowie, to jeżdżę na sobie ze sprzętem wartym więcej niż cena giełdowa teresy

      Komentarz


        Czesc, przymierzam sie do Modeka Rough Terrain Boots - przeszukalem formu nie trafilem na takie. Czy ktos widzial slyszal cos o tych trzewikach?

        Komentarz


          Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
          Jeśli mam być zadowolony, to zapłaciłem tyle ile powinienem Tak sobie liczę w głowie, to jeżdżę na sobie ze sprzętem wartym więcej niż cena giełdowa teresy
          hmmm .. poleciałeś w 6 zer? ?

          A tak z ciekawości jak opiszesz butki? czy to są srs?

          Komentarz


            Ja mam starszy model. Jedyne co mi przeszkadza, to nieodpowiednie do nich nakolanniki Poza tym po zaimpregnowaniu nawet jak myłem w rzece motocykl przez kilkanaście minut, to nie puściły nic do środka. Zaczęły przepuszczać dopiero w Gruzji, bo... nalało się górą (dziurawa w kolanie przeciwdeszczówka), poza tym warto jednak byłoby trochę częściej je impregnować. Wygoda wypas, bezpieczeństwo nie testowane. Albo i testowane, tylko o tym nie wiem, bo kostki całe. Nie mam się do czego przyczepić.

            Komentarz


              Te Sidi crossfire to chyba najlepsze jakie są w tej klasie, chciałem je bardzo kupić po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, ale jak to czasami bywa, kupiłem przy "okazji" Vanucci vtb9, są super, ale nie nadają się do typowego offa, za miękkie.
              Podobnie ma się sprawa z Formą Adventure, nie uchronią kostki, są mięciutkie jak poduszeczka...
              Także Artur, dobry wybór!!

              Komentarz


                są teraz w dobrej cenie do ogarnięcia
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Kupiłem chińskie z Jula
                  Za 300 PLN nie spodziewam się fajerwerków, mają przewiewność kalosza ale jako budżetowa opcja powinny dać radę
                  Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                  Komentarz


                    Kopia Fox Comp 5
                    Fox-Black-2016-Comp-5-Offroad-MX-Boot-0-b6f9e-XL.jpg

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                      Kupiłem chińskie z Jula
                      Za 300 PLN nie spodziewam się fajerwerków, mają przewiewność kalosza ale jako budżetowa opcja powinny dać radę
                      To chińskie nie na miejscu, nasze pewnie też podobnie, jak nie Pakistan czy inne Indie.
                      Daj znać jak się sprawują i zabezpieczają nogę.
                      Może jako kolejne tylko w cięższy teren zakupię takowe.

                      Komentarz


                        Jeżdżę już chyba 4 sezon w wojskowych butach.(BUTY SPECJALNE model 928/MON)
                        Naprawdę wygodne i na każde warunki. Nie do zdarcia.

                        Komentarz


                          Pablo nic nie poradzę na to, że zarówno na opakowaniu jak i metce jak byk, dużą czcionką nadrukowano PRC. Nie przesadzając miałem silne poczucie w pierwszym kontakcie, że te wszystkie napisy mówią "Proudly made in China"
                          A wracając do samych butów - są czarne, kompletnie nieprzewiewne, para waży ponad 4 kilogramy i muszę coś zrobić z dźwignią zmiany biegów i hamulca. Wczoraj dwie godziny od nowa uczyłem się jak się jeździ motocyklem posiadanym od dwóch lat. Lewy staw skokowy jeszcze dziś czuję
                          Poza tym uszyte równo, odlewy gumowe i PVC trzymają symetrię i proporcje, but sam w sobie jest wygodny, rozmiarówka (długość wkładki) zgodna z rzeczywistością, ma aluminiowe klamry z paskami na obrotowych mocowaniach, można spodnie nosić zarówno na jak i wewnątrz buta.

                          Aha jeszcze jedno - kolejne buty w tym stylu kupie jednak z tradycyjna, szytą podeszwą - mógłbym chociaż biegi zmieniać jak człowiek rantem buta a nie uskuteczniać jakąś ekwilibrystykę na dwóch kołach.

                          Na razie tyle - dalsze testy w weekend.

                          Krzychu - wojskowe są świetne do chodzenia i biegania. Po tym co wczoraj widziałem u kierownika GS'a chcę mieć jak najlepsze zabezpieczenie stóp.

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          A i jeszcze taki rodzynek dla hmm nie wiem kogo, kowbojów?
                          ALPINESTARS SUPERVICTORY.jpg

                          I wracam do czytania na temat jak zmieniac biegi w butach crossowych
                          Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Made in PRC , 8 lat , jeszcze żyjąDSC01802.jpg

                            Komentarz


                              A żyją tak ledwo ledwo czy wiernie pełnia służbę na posterunku?
                              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                              Komentarz


                                Żyją i mają sie dobrze, mimo że - PRC . A tak szczerze to nie narzekam, zmieniłem tylko okucia dwa lata temu. Szycie nie puściło mimo że mają może tyle lat co moja teresa . Teraz rzadko używane stoją w gablocie i wytrzymają drugie tyle lat

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X