Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie buty- opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez orrr Zobacz posta
    Zacząłem od RST adventure II, tak trochę z rozpędu... wiecej na ich temat wypowiadałem się tu:
    RST Adventure - opinie motocyklistów. Tu dowiesz się co kupić dla siebie i dla swojego motocykla. Serwis tworzony przez motocyklistów dla motocyklistów.

    "katastrofa... ? moze przypadek..."
    chwilę później nabyłem REV'IT Discovery OutDry - iii ?! no nie ma się czego czepić.
    orrr możesz powiedzieć jak z rozmiarówką tych revitów? Nigdzie nie mogę znaleźć długości wkładki w tych butach. A czytałem, że one raczej mają zaniżony rozmiar.

    Komentarz


      Czy te Revity naprawde sa drozsze niz SIDI adventure!?
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
        Czy te Revity naprawde sa drozsze niz SIDI adventure!?
        Tak, są droższe. A zobacz cenę nowych revitów expedition H2O

        Komentarz


          Zamieszczone przez seitaro Zobacz posta
          Tak, są droższe. A zobacz cenę nowych revitów expedition H2O
          Te przynajmniej zawias chociaz maja... ale :o dobrze, jak sobie bede juz kupowal nowe sidi, to te pokaze najpierw w domu, a potem powiem - o! ale oszczednosc
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            Zamieszczone przez orrr Zobacz posta
            chwilę później nabyłem REV'IT Discovery OutDry - iii ?! no nie ma się czego czepić.
            coś więcej na temat tych butów .........chciałem sobie sprawić

            Komentarz


              Odświeżę temat, polowałem na sidi crossfire, ale niestety ceny nadal są wysokie, poniżej 1300 zł ciężko coś znaleźć. Tak się skupiłem na tych butach, że nie rozważałem alternatywy, aż..... kupiłem Forma Predator na podwójnym zawiasie Obejrzałem testy i poczytałem sporo, same superlatywy i ceny mocno spadły. Ja dałem 999 zł, ale widziałem na olx za 850 tylko, że białe.
              Nie testowane jeszcze w terenie, ale pasuje na zdrową nogę i faktycznie zawiasy działają.

              Komentarz


                Dla mnie podstawowy problem butów do enduro to wytrzymałość. Co z tego, że ci napiszą że pieszczą stopy, ładnie wyglądają a zawias działa, jak sie rozpadną po 1,5 roku. Przerabiałem już tanie i zupełnie nie jestem fanem wypasionych marek, ale po kilku tańszych eksperymentach z bólem portfela kupiłem krosfrajery i 4 lata żadnych uwag.

                Komentarz


                  No to będzie porównanie na żywo, moja Daniela ma crossfire, ja jeżdżę więcej i agresywnej. Zobaczymy który wytrzyma dłużej.

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                    Dla mnie podstawowy problem butów do enduro to wytrzymałość. Co z tego, że ci napiszą że pieszczą stopy, ładnie wyglądają a zawias działa, jak sie rozpadną po 1,5 roku. Przerabiałem już tanie i zupełnie nie jestem fanem wypasionych marek, ale po kilku tańszych eksperymentach z bólem portfela kupiłem krosfrajery i 4 lata żadnych uwag.
                    10 lat używania pierwszej serii crossfire, po 5ciu zaczęły puszczać lekko wodę na szwie. Nic nigdy nie odpadło ani nie złamało. Po tylu latach nie śmierdzą jak tanie zamienniki.

                    Teraz kupiłem serię 3, jakość wykonania, uważam taka sama.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Sidi i Sidi, nic innego, jak konie z klapkami na oczach

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X