Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Spodnie motocyklowe FLM Venom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Spodnie motocyklowe FLM Venom

    Hej, będę sprzedawał moje spodnie FLM Venom.

    Spodnie tekstylne z cordury, czarne, z membraną polo-tex i wypinanym pikowanym ocieplaczem. Mają 2 kieszenie, otwory wentylacyjne po bokach, paski odblaskowe, oczywiście ochraniacze na kolanach i na biodrach, 2 zamki do spięcia z kurtką - dookoła pleców i krótki tylko z tyłu.

    Rozmiar 54 - mam 183 wzrostu i koło 90 w pasie i leżą jak ulał.
    Używane kilka sezonów, 40000 km w różnych warunkach pogodowych - od Wenecji poprzez Karpaty po Norwegię...
    Cena bardzo dobra - 100, jak nie będzie chętnych to idą na aukcję...

    Panowie się zastanawiają a ja piorę, impregnuję i robię zdjęcia.

    Sprzedaję bo udało mi się kupić portki KTM Adventure z wypinanymi membraną i podpinką w naprawdę dobrej cenie

    pozdrawiam

    #2
    Wrzuć zdjęcia, chociaż obawiam się że mogą być przyskromne jak na mnie. Za tą kasę to piszę się wstępnie.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Odświeżam temat i zamieszczam foto spodni na modelu
      na lepsze zdjęcia na razie nie mam czasu, pojawią się w następnym tygodniu.

      Jak ktoś chce to mogę podesłać to samo zdjęcie w dużej wersji na maila lub priv.
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowany przez makaron; 71. Powód: dopisek

      Komentarz


        #4
        Witam. Jestem zainteresowany spodniami, wstępnie rezerwuje. W jakim stanie są spodenki, chodzi mi o to czy nie są potargane. Proszę o kilka dobrych zdjęć na kkulig@wp.pl Pozdrawiam Dominik
        Motocykl to wolność

        Komentarz

        Pracuję...
        X