Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Różnice pomiędzy rocznikami modeli Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Na zlocie wykryliśmy jedną drobną różnicę ST, występowały dwie wersje dźwigienek sprzęgła jedne są krótsze i płaskie a drugie są dłuższe z przełamaniem (taka występuje w mojej i kilku innych ST które oglądałem).

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
      Na zlocie wykryliśmy jedną drobną różnicę ST, występowały dwie wersje dźwigienek sprzęgła jedne są krótsze i płaskie a drugie są dłuższe z przełamaniem (taka występuje w mojej i kilku innych ST które oglądałem).
      Rocznikami podaj




      Mam pytanie odnośnie malowania. Chodzi o barwy z początku produkcji - biała perła (czy metalic?), czerwone oraz pomarańczowe pasy. Niektóre mają napis Chesterfild a niektóre nie.... czy mi się zdaje czy tak jest faktycznie? Pamiętam Szymek miał napis, na zlocie ostatnim też miał ktoś napis, ale widziałem wersje bez tego napisu.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #33
        2013-06-07 18.03.18.jpg2013-06-07 18.37.05.jpg

        perła bez napisu

        Komentarz


          #34
          Albo mi się zdaje albo jest jakaś różnica w głośności wydechów. Miałem trzy z roczników późniejszych niż 90, teraz mam w idealnym stanie tłumik z 89 roku. Jest zdecydowanie głośniejszy niż pozostałe.

          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #35
            Kolejna różnica. Wszystkie ST sprzedawane w Niemczech miały gumowe kapturki osłaniające nakrętkę osi przedniej i tylnej. Tylny kapturek trzyma się nie na nakrętce a na blaszce z trzema wypustkami.


            kapprzod.jpgkaptyl.jpg


            Gientkiego ST (rocznik zdaje się 92) ma jeszcze gumową osłonę łba osi przedniej (wygląda na oryginał), jednak nie znalazłem jej jeszcze w katalogach.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #36
              Faktycznie miałem takie kapturki w swojej 3WM.
              sigpic

              Komentarz


                #37
                Kolejny smaczek z katalogu ST części dla modelu na 1989 rok:

                dzwignia hamulca 1989.jpg
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                  Bartas już to wymieniał:
                  - do 1991 (90?) inny zintegrowany przełącznik po prawej stronie - okrągły STOP ENGINE [ATTACH=CONFIG]28489[/ATTACH]
                  mam to uzupełniam o foto

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                  Kolejna różnica. Wszystkie ST sprzedawane w Niemczech miały gumowe kapturki osłaniające nakrętkę osi przedniej i tylnej. Tylny kapturek trzyma się nie na nakrętce a na blaszce z trzema wypustkami.


                  [ATTACH=CONFIG]14769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14770[/ATTACH]


                  Gientkiego ST (rocznik zdaje się 92) ma jeszcze gumową osłonę łba osi przedniej (wygląda na oryginał), jednak nie znalazłem jej jeszcze w katalogach.
                  Tył i przód...BA16ACFC-4722-4F35-B544-88F89462F202.jpgD11FA10B-D04B-4977-BF94-B3F3CD50FED8.jpg
                  Załączone pliki

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X