Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Oferta: sposoby mocowania nawigacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Oferta: sposoby mocowania nawigacji

    Podrzucam wam linka z naszymi mocowaniami pod GPS w roznych cenach



    a do tego jeszcze torby na nawigacje roznych wielkosci:









    pozdrawiam Orzech
    Kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne, profesjonalna obsługa
    www.moto-akcesoria.pl
    ...dla ludzi z pasją

    #2
    testowałem prawie wszystko - najlepsze zazitki (trytytki). tanio i szybko. hehehe

    Komentarz


      #3
      Usunięte na żądanie użytkownika
      Ostatnio edytowany przez Gość; 78. Powód: literówki

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez moto-akcesoria Zobacz posta
        Podrzucam wam linka z naszymi mocowaniami pod GPS w roznych cenach


        pozdrawiam Orzech
        Sorry, czy w cenach tych uchwytów nie zaszła jakaś pomyłka?
        Uniwersalny uchwyt na kiere 22mm za 210zł? wow

        Komentarz


          #5
          Proponuję odwiedzic sklep dla idiotów, i poszukac kompletu firmy Hama czyli mocowanie + torebka.
          Cena torebki (różne rozmiary dostosowane do wielkości ekranu) ok 45 pln
          Cena mocowania na kierę dostosowanego do torebki ok 40 pln

          Wszystko gra i buczy no i GPSuje;-)

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Siwy Zobacz posta
            Jadąc przez dwa dni w pełnym deszczu, powyższe torby można uzanć za mało przydatne. pytanie: Dlaczego?
            Ekran nagrzewając się podczas pracy, podgrzewa powietrze znajdujące się wewnatrz torby. Powietrze jest wilgotne[ok.97%], co daje nam skroplenie podgrzanej pary wodnej wewnątrz torby. A zazwyczaj padający deszcz niesie ze sobą ochłodzenie powietrza na zewnątrz. Reszta należy do właściciela urządzenia. Czy chce mieć urządzenie w dalszym ciągu sprawne[wilgoć przenika do wewnątrz urządzenia]? Ale może się mylę, wówczas proszę moto-akcesoria o sprostowanie.
            Masz niestety rację. Zrobiłem z tym bajerem ok. 600 km - pożyczyłem od kolegi na próbę. 300 w słońcu, 300 w deszczu. Często grzebię w nawigacji podczas jazdy nie zdejmując rękawic, a ta folia przeźroczysta tylko utrudnia sprawę. A w deszczu paruje od środka. Wolę jednak zalepić taśmą McGyvera co sie da, a ekran uszczelnić silikonem niż męczyc się podczas jazdy z zaparowaną szybą czy niemożliwością kliknięcia jeden z guzików na ekranie.

            Ewentualnie: nawigacja typowo motocyklowa
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Siwy Zobacz posta
                Przed wyjazdem odwiedziłem taki sklep. Zakupy były udane, ponieważ nabyłem wspomniane akcesoria. Niestety po przejechaniu około 4500km po drogach Rosji Ukrainy zestaw rozleciał się na części składowe. Ale, za to mam te części! I z tego jestem zadowolony. Niektórym z podróżujących odpadały kolejno części, nawet nie wiadomo kiedy. Proponuję aby producent lub dystrybutor umieszczał ostrzeżenie: " Po zamontowaniu, nie używać na drogach Rosji i Ukrainy". Może ktoś dopisze inne kraje?
                Przyznam, że po zakupie zrobiłem trasę ok 2000 km tyle że po niemieckich pięknych drogach i wszystko było ok.
                Co do trwałości to, jest to na tyle prosta konstrukcja, że zastanawia się co mogło Ci się tam rozsypać? Może od drgań odkręciły się śrubki mocujące uchwyt do kiery?
                Napisz proszę więcej szczegółów bo w przyszłym roku wybieram się z tym zestawem na wschód.
                Ostatnio edytowany przez Laguna; 237. Powód: czerwone winko w dużych ilościach...

                Komentarz


                  #9
                  Usunięte na żądanie użytkownika

                  Komentarz


                    #10
                    Dzieki za foty i opis.
                    Miałem podobny zestaw do mocowania kamery i także ustrojstwo wyleciało z mocowania.

                    Do GPS nabyłem mocowanie bez poprzeczki dzięki czemu drgania są minimalne i mam nadzieję, że dłużej będzie żyło.

                    Komentarz


                      #11
                      jest na to sposób dla osób któóre chca kupić nawigację

                      Lark wypuścił w końcu model dla motocykli - ceny już od 400 zł na ALL

                      Firma Lark, dostawca urządzeń nawigacyjnych, zaprezentowała najnowszą nawigację - Lark FreeBird 35AT z systemem nawigacyjnym LarkMap bazującym na mapach Co


                      zwykły Lark 37 = 250 + Hama ok 100 zł = 350, więc warto
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #12
                        Fajne, żeby jeszcze tylko był dostępny model z ciut większym ekranem.
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          No mi się podoba, zanabędę niebawem
                          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                          Loud pipes save lives...
                          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                          Komentarz


                            #14
                            Brak slotu na karty pamięci albo błąd w opisie.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X