Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zielona Góra i okolice: serwisy, salony, sklepy [OPINIE]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zielona Góra i okolice: serwisy, salony, sklepy [OPINIE]

    Pomyślałem żeby założyć temat, gdzie można się dzielić relacjami gdzie warto robić moto a jakich miejsc unikać.


    Zielona Góra:

    Olek motocykle: mają wiele ciuchów i akcesori crossowych, w dobrych cenach, często mają promocje, sprzedawca jest pomocny i zawsze stara się udzielić rady, odnośnie serwisu również, poziomu serwisu nie jestem w stanie ocenić ponieważ wszystko staram się robić sam. Nie mogli mi zakuć łańcucha z powodu braku narzędzi, ale otrzymałem rady jak samemu sobie z tym poradzić

    Serwis obok Yamahy: Rozmawiałem z serwisantem parę razy i się przyglądałem jego robocie, widać że facet się zna na rzeczy i ma fach w ręku (typowy robol nie gaduła), ale jak dla mnie to ma trochę zawyżone ceny

    Inter motors: byłem tam raz, nie wiem czy powrócę. Poszedłem by mi zakuli łańcuch, na pytanie 'skąd go mam?' i po odpowiedzi 'z internetu' uzyskałem krótkie 'to nie!'. już z lekką gulą chciałem się zorientować odnośnie opon, i ten sam ów typ zaczął się ze mną kłócić, że nie możliwe bym miał z tyłu 17cali. Doszliśmy do wniosku, że on wie lepiej i bym się z nim nie kłócił, no bo on wie lepiej... i nawet jak mam felge 17 to napewno nie oryginalna no bo 17 to tylko do super moto ładują... porażka... Koleś kiedyś pracował w innym serwisie ale upadł i się tutaj przeniósł, wygląda na typowego użytkownika wiertarki, motory oddane do serwisu i ekspozycyjne to też były same ścigi... Ale, żeby nie było że to jakaś krypto reklama i wypowiedź urażonego motocyklisty, to mają dużo ciuchów i kasków (szczególnie avg) ceny wydaje mi się, że też mają dobre, ale możliwe, że czasowo bo to nowo otwarty sklep/serwis np kołnierz oxfordu kosztował 65zl, podgrzewane manetki 188zl. Nie mniej myśle, że już tam więcej nie wróce, nawet jak będą mieli dobre ceny, z samej zasady, by nie dać takim burakom zarobić...

    Słyszałem, że bardzo dobry serwis Yamahy jest w Jeleniej Górze, podobno też, oficjalny serwis Yamahy i też całkiem dobry jest w Skąpym.

    Mam nadzieję, i jestem wręcz pewny, że wiecej osób chce się podzielić uwagami gdzie warto a gdzie nie
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga
Pracuję...
X