Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam moje maleństwo.Terenie 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam moje maleństwo.Terenie 750

    Witam sprzedam Super Tenere.Motorek naprawdę jest super nigdy mnie nie zawiódł.Terenie posiadam od 2007 roku.Przy 60 tys miała regulacje gaźników i zaworów.wymieniono wszystkie płyny filtr powietrza.Przy 65tyś.wymieniałem łożyska w kołach główce ramy+uszczelniacze,olej w lagach.Olej+filtr zmieniam co 6 tyś km.Do motorka mam dołożone grzane manetki,wysoką szybę,gniazdko zapaliczki,dwie lampy H4 na przekaźnikach,podwyższenie kierownicy ok.3cm ,centralna stopka,gmole,kufry aluminiowe+centralka Givi.Tel.609 467 434 Marcin cena 8500 zł.do negocjacji drobnej

    #2
    Który rok? Fotki? Filtr powietrza jeden wymieniales? W jaki sposób kierownica została podwyższona?
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
      Który rok? Fotki? Filtr powietrza jeden wymieniales? W jaki sposób kierownica została podwyższona?
      gdzie wyczytałeś ze 1 wymieniał ?

      Trakeros co się stało ze pozbywasz się sprzęta !?

      Komentarz


        #4
        Tutaj

        Zamieszczone przez trakeros Zobacz posta
        wymieniono wszystkie płyny filtr powietrza.
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

          adres na otomoto mam ogłoszenie tam też parę zdjęć.filtru oba oczywiście.A sprzedaje bo niestety kasa mi potrzebnatak tobym nie sprzedawał bo wiem co mam.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
            Tutaj
            zwracam honor to ja nie doczytałem

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez trakeros Zobacz posta
              http://otomoto.pl/index.php?sect=sea...980&order_by=i
              adres na otomoto mam ogłoszenie tam też parę zdjęć.filtru oba oczywiście.A sprzedaje bo niestety kasa mi potrzebnatak tobym nie sprzedawał bo wiem co mam.
              coś link ci nie chodzi...

              Komentarz


                #8
                bo on wcale nie chce sprzedać sprzęta !!!! wystawił i modli się aby nikt nie dzwonił itp.

                Komentarz


                  #9


                  Myślę że ten odnośnik działa zdjęcia tylko takie moto już schowane w garażu.Banan dobrze że moja Aga tego nie czyta
                  Ostatnio edytowany przez rootolf; 7.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X