Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Redukcja+ czujnik ciśnienia oleju do dużej ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Ktoś jeszcze dorabia redukcje? wiem że jest na allegro od pawła, ale potrzebuje samą przejściówkę, bo czujnik już mam.

    Komentarz


      #32
      nieaktualne, redukcja dorobiona
      Zdjęcie0108.jpg

      Komentarz


        #33
        Kurde, zdjęcia nie aktywne w opisie montażu a ja nie wiem gdzie to wkręcić.powiedzcie zamiast jakiej śruby sie wkręca adapter z czujnikiem?

        Juz wiem...jaki głąb ze mnie...
        Ostatnio edytowany przez orzelekNGI; 3567.

        Komentarz


          #34
          Tak na przyszłość:

          A moje pytanie, trochę durne, ale czy muszę wypuścić olej jak będę to montował?
          Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez kalosh Zobacz posta
            A moje pytanie, trochę durne, ale czy muszę wypuścić olej jak będę to montował?

            Nie, nie musisz, zleci tylko trochę z góry silnika ale jak złapiesz ładnie i przytrzymasz końcówkę przewodu olejowego to nawet nic nie pocieknie.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #36
              Nie wiem jak wy myślicie ale ja jestem pewien że żaden czujnik nie jest potrzebny pod warunkiem że pilnuje się stanu oleju bo jak przypuszczam to te pompy oleju nie siadają w 99.9 % przypadków a jeśli nawet to jedynie wałki dostaną sztycha.Na moje to trzeba pilnować oleju i słuchać uważnie "serca".

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez Jari Gagari Zobacz posta
                Nie wiem jak wy myślicie ale ja jestem pewien że żaden czujnik nie jest potrzebny pod warunkiem że pilnuje się stanu oleju bo jak przypuszczam to te pompy oleju nie siadają w 99.9 % przypadków a jeśli nawet to jedynie wałki dostaną sztycha.Na moje to trzeba pilnować oleju i słuchać uważnie "serca".
                Oczywiście, że nie trzeba, jeżeli producent nie przewidział, ale osobiście jestem jakoś spokojniejszy gdy kontrolka zgaśnie
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #38
                  A mi parę razy ciśnienie się podniosło jak słońce zaświeciło i wydawało się że pali

                  Komentarz


                    #39
                    Siema

                    Czy dostanę gdzieś gotową przejściówkę???
                    Ostatnio edytowany przez szegig; 379.

                    Komentarz


                      #40
                      Cześć, byłbym zainteresowany redukcją do cz. ciśnienia dla XTZ750. Więc jeśli komuś zalega, proszę o info.

                      Komentarz


                        #41
                        nie wiem czy temat jeszcze aktualny ,ale też bym reflektował na przejściówke z czujnikiem.

                        Komentarz


                          #42
                          Hej. Też bym był chętny na taki zestawik

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X