Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Redukcja+ czujnik ciśnienia oleju do dużej ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Redukcja+ czujnik ciśnienia oleju do dużej ST

    Mam możliwość dorobienia redukcji do zamontowania czujnika ciśnienia oleju wg rysunku poniżej+ czujnik EPS (do wyboru 1.800.008, 1.800.108 lub inne)
    Przejściówka 20zł
    Czujnik 10zł
    Wysyłka 10zł

    Piszcie czy ktoś byłby chętny
    Załączone pliki

    #2
    Jestem chętny

    Komentarz


      #3
      Widze że służy mój rysunek
      Zrobiłem ten patent jeszcze w TDM
      Swego czasu jakis amator szybkiej kasy sprzedawał przejściówki po 50zł na alle,
      ale od razu został upomniany przez moda z forum TDM
      Tutaj uczciwa cena, wiec niech dobrze wszystkim służy.


      Uploaded with ImageShack.us
      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
      Loud pipes save lives...
      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

      Komentarz


        #4
        Pawelw555 robi też te przejściówki + daje dobry czujnik. Dobry, tzn taki, który nie powoduje zapalania się finalnej kontrolki podczas pracy silnika.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
          Pawelw555 robi też te przejściówki + daje dobry czujnik. Dobry, tzn taki, który nie powoduje zapalania się finalnej kontrolki podczas pracy silnika.
          To właśnie on sprzedawał to na alle...i forum TDM...
          Ale stare dzieje, wszystko ok, zamawiajcie kto jeszcze nie ma, cena spoko
          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
          Loud pipes save lives...
          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

          Komentarz


            #6
            mam możliwość zamówienia nie więcej jak 10 szt, po znajomości bo zamówiłem dla siebie i wykonanie jest ok, tak Łojek rysunek jest z tego forum-pewnie Twój ale nie dla kasy tylko przy okazji można pomóc nie tylko sobie, kto nie ma niech pisze jak uzbiera się 10 chętnych to przejściówki będą po 15 zł.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez yogg Zobacz posta
              mam możliwość zamówienia nie więcej jak 10 szt, po znajomości bo zamówiłem dla siebie i wykonanie jest ok, tak Łojek rysunek jest z tego forum-pewnie Twój ale nie dla kasy tylko przy okazji można pomóc nie tylko sobie, kto nie ma niech pisze jak uzbiera się 10 chętnych to przejściówki będą po 15 zł.
              To dla mnie jasne, że nie robisz tego dla kasy i bardzo popieram takie inicjatywy.
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                #8
                Witam.
                Poniewaz zostalem nazwany amatorem szybkiej kasy wiec udziele odpowiedzi.
                Patentu na przejsciowke nikomu nie ukradlem, a napewno nie koledze Lojkowi.
                Taka przejsciowke mialem jeszcze w starym moto Xt600, pewnego dnia klucilem sie z kolega ze ja mam u siebie czujnik cisnienia oleju, wyszlo ze to nie jest oryginal. Poniewaz stary motor jest ciagle eksploatowany to podjechalem do kolegi ,zmierzylem, wysluchalem opini oraz poczytalem na Wloskim forum poniewaz tam takie cuda mieli od dawna i tak postanowilem dorobic takie przejsciowki. Jako ze ja nie mam tokarki zlecilem to znajomemu tokarzowi koszt 25 zl, czujniki w moim miescie kosztuja od 13 do 17zl. Sprzedawalem to wszystko za 45zl z kosztem przesylki, wiec moj zarobek wyniosl cale piwo. Nie wydaje mi sie ze to jest sposob na szybka kase, jak twierdza inne osoby.
                Gdyby ktos potrzebowal to mam jeszcze kilka takich przejsciowek, posiadam do XTZ750 raz do XTZ660. Pawel.
                Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                Komentarz


                  #9
                  Jestem chętny. Dajcie znać co i jak na PW

                  Komentarz


                    #10
                    ja też jestem chętny - można wiedzieć czym różnią się czujniki YOGGa i Pawła ?
                    i jak to dalej wyprowadzić (pod tą nieużywaną kontrolkę ?)
                    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                    Komentarz


                      #11
                      http://archiwum.xtzclub.pl/readarticle.php?article_id=9 tu wszysko dokładnie opisał lukasz_vip

                      czujniki pewnie się nie różnią, przejściówki też nie-są wg tego samego projektu, jutro dam znać tokarzowi by brał sie do roboty.

                      Komentarz


                        #12
                        Koledzy a czym się różni ta przejściówka od 750 do 660

                        Komentarz


                          #13
                          Hej. Xtz660 ma troche inna srube od oleju wiec przejsciowka rowniez musi sie troche roznic, a do Xt600 jest juz calkiem inna przejsciowka, przynajmniej ja taka mialem. Pawel
                          Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                          Komentarz


                            #14
                            Zadam dodatkowe pytanie, bo o tym mowy nie ma w powyższych postach:
                            Czy z redukcją są podkładki, czy trzeba ich szukać na własną rękę? Niby szczegół, ale nie bardzo wiem, czy znajdę odpowiednie w sklepach jakie znam w wawie

                            Komentarz


                              #15
                              Podkładek nie ma ale podejdziesz z redukcją np do OBI i bez problemu kupisz

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X