Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

poszukuję wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [600Z] poszukuję wydechu

    Koledzy poszukuję producenta w naszym kochanym kraju wydechu lekkiego przelotowego do xt 600 tenere 89r /he he jeszcze taniego/.
    podrozemotocyklowe.com

    #2
    jak jestes z piaseczna pod warszawa, to masz w niedaleko niezla firme robiaca wydechy przelotowe z kwasowki. mojemu kumplowi jakis czas temu do Vsroma zrobili naprawde fajny komin. za puszke chcieli bodaj 300 a za montaz wedle skomplikowania i dodatkowych zachcianek. firma: www.motorakowski.pl

    Komentarz


      #3
      Dzięki za info jak na razie tylko biorę info od kolegów,mam nadzieję że wkrótce mój egoizm się skończy i będę mógł w czymś pomóc.
      podrozemotocyklowe.com

      Komentarz


        #4
        Moim zdaniem daj sobie spokój z firmami "krzak". Polecam uzbroić się w cierpliwość i kupić dedykowaną używkę, a nie ładnie brzmiacą przelotówkę na której stracisz moc i nic nie zyskasz.
        Ale.... nie powiem, że wszystkie wydechy od Rakowskiego to niewypały.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          LukaSS obserwuję różne aukcje i do xt600 nie ma nic od dawna/mało popularna maszyna do przeróbek/. Chyba że masz pomysł na jakąś przeróbkę z innej 600setki.
          podrozemotocyklowe.com

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
            Moim zdaniem daj sobie spokój z firmami "krzak". Polecam uzbroić się w cierpliwość i kupić dedykowaną używkę, a nie ładnie brzmiacą przelotówkę na której stracisz moc i nic nie zyskasz.
            Ale.... nie powiem, że wszystkie wydechy od Rakowskiego to niewypały.
            LukaSSu myślisz że to będzie syf bo ten mój w środku już cały się posypał i jest zapchany syfem rdzawym. Może go jakoś wybebeszyć? Jak ktoś ma wiedzę ten temat jak go wypruć ze środka to proszę o info.
            podrozemotocyklowe.com

            Komentarz


              #7
              Ale czy jest sens robić pustą puchę, która potęguje tylko hałas?
              Może i jest sens, wtedy kiedy wzbogacisz mieszaknę i wsadzisz filty K&N, bo przy standardowych ustawieniach gaźnika to moc na takim przelocie stracisz.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                Ale czy jest sens robić pustą puchę, która potęguje tylko hałas?
                Może i jest sens, wtedy kiedy wzbogacisz mieszaknę i wsadzisz filty K&N, bo przy standardowych ustawieniach gaźnika to moc na takim przelocie stracisz.
                Czyli rdzawy wydech nie jest problemem? Czy wykręcić z niego końcówkę odkurzyć w środku wysypać syf i z powrotem zamontować końcówkę? Bo już zgłupiałem?/mądry to ja nigdy nie byłem/.
                podrozemotocyklowe.com

                Komentarz


                  #9
                  Daj sobie spokój z tym wydechem. Zostaw go w spokoju

                  Wejdz na allegro i poszukaj jakichś puszek ciekawych i markowych nadających się do zamontowania do twojego motocykla. Przejściówkę dorobi Tobie jakiś człowiek zajmujący się gięciem/cięciem rur z nierdzewki (chyba jest tak w Mysiadle na Geodetów gdzieś na końcu - jesli dobrze pamietam) lub jakis zakład naprawy tłumików.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    slusznie Lukass prawi - nabyc fajna puszke i oddac do specow, zeby zamontowali na moturze. w przypadku malej pojemnosci istotne jest zeby srednica przelotu nie byla za wielka (jesli nabedzie puszke przelotowa). na moje oko ~35mm powinno byc OK

                    Komentarz


                      #11
                      Dobra zapominam o firmie krzak i moim wydechu. Tak zrobię jak mówią doświadczeni koledzy. Kończę na tym ten temat. Dziękuję i przepraszam za upierdliwość./ w mordę jaki ja potrafię być nieznośny/
                      Ostatnio edytowany przez kowal73; 528. Powód: cóś
                      podrozemotocyklowe.com

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X