Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzwięk wybebeszonego seryjnego wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    fajna puszka, bo mala (stelaz na sakwy moze byc wezszy) i pewnie lekka. a skoro gada ladnie to juz pelen wypas. jak bedzie okazja to chetnie poslucham (;

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez goodbeer Zobacz posta
      fajna puszka, bo mala (stelaz na sakwy moze byc wezszy) i pewnie lekka. a skoro gada ladnie to juz pelen wypas. jak bedzie okazja to chetnie poslucham (;
      Racja z szerokością. stelaż pod 3 kuferki jest. Łączna szerokość stelaża 55cm (od osi moto w lewo 25cm, w prawo 30, po prawej aluminiak 20cm, po lewej 25 i całość zamyka się w 100cm szerokości
      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
      Loud pipes save lives...
      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

      Komentarz


        #18
        Całkiem fajna sprawa z tym tłumikiem Ja mam standardowy w 660 ale wyjąłem z niego wszystko co możliwe jak narazie jest lepiej ale najchętniej wrzucił bym jakiś tłumik od LC4 albo WR tylko nie wiem jaki był by efekt takiego zabiegu

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez @MARIUSZ@ Zobacz posta
          Całkiem fajna sprawa z tym tłumikiem Ja mam standardowy w 660 ale wyjąłem z niego wszystko co możliwe jak narazie jest lepiej ale najchętniej wrzucił bym jakiś tłumik od LC4 albo WR tylko nie wiem jaki był by efekt takiego zabiegu
          Jak nie zadziałasz, to się nie przekonasz
          Ja wywaliłem starego zardzewiałego grata i jestem happy
          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
          Loud pipes save lives...
          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

          Komentarz


            #20
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Siwy Zobacz posta
              Komentując poczynania z tłumikiem. Zauważ, że na tabliczce znamionowej jest wartość Db. Czy posiadasz parametry głośności wg wskazań tabliczki znamionowej?
              Oczywiście, ale wg skali dla głuchoniemych
              Napierdala aż miło, a policmajstry nie wnikają za mocno
              Wolą się zająć przekroczeniami prędkości
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                #22
                laboga... widze, ze na forum jest odlam harcerski, ktory przestrzega wszystkich mozliwych przepisow i odlam anarchistyczny, prezentujacy zgola odmienna postawe spoleczna (; ...bedzie dym? (; hihi

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez goodbeer Zobacz posta
                  laboga... widze, ze na forum jest odlam harcerski, ktory przestrzega wszystkich mozliwych przepisow i odlam anarchistyczny, prezentujacy zgola odmienna postawe spoleczna (; ...bedzie dym? (; hihi
                  Jaki dym, Panie, moja oleju nie pali, spaliny czyściutkie, hihihihi
                  Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                  Loud pipes save lives...
                  https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                  Komentarz


                    #24
                    Żeby był dym musi być ogień a ten jak wiadomo pojawia sie tylko wtedy gdy tłumik jest niestandardowy, tylko pierdzący

                    Komentarz


                      #25
                      załozyłem kiedys do dr-ki 650 wydech full przelot od poloneza. Masakra, sprzęt chodził rasowo na maxa ale po 70km podrozy zaczołem sie zle czuć psychicznie (rozdraznienie, nerwówka) w promieniu mojej widzialnosci niebyło czlowieka ktory by sie nie ogladal w moja stronę, połowa pukała sie w czoło bredzac pod nosem "ale jesteś pojebany". Teraz mam wymarzoną xtz 750 na orginalnym wydechu, niestety od tyłu wybebeszonym i jest ciut za glosno. Natomiast dzwiek jest "bez wyrazu". Tak sobie myślę może by ten przelot od poldka zastosowac w st. Teraz sa 2 cylindry może bedzie ciszej niz w dr i bedzię przyjemne dudnienie. Pomyślę nad tym

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez marduk1 Zobacz posta
                        Tak sobie myślę może by ten przelot od poldka zastosowac w st. Teraz sa 2 cylindry może bedzie ciszej niz w dr i bedzię przyjemne dudnienie. Pomyślę nad tym
                        Poważnie piszesz czy jaja sobie robisz?
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #27
                          Myslę, że kolega pisze poważnie. Ksenon miał/ma w ST 2x wydech z poldka i działa.
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                            Myslę, że kolega pisze poważnie. Ksenon miał/ma w ST 2x wydech z poldka i działa.
                            A wizualnie jak się prezentuje ? Bo dziwiękowo sie domyślam

                            Komentarz


                              #29
                              tutaj coś widać http://www.motofanipodkarpacie.pun.p...ic.php?id=1242 ( to nie kryptoreklama - jestem z północy)
                              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                              Komentarz


                                #30
                                W praktyce wygląda tak, jakby po bokach były 2 seryjne wydechy. Zobacz w dziale sprzedam, tam Ksenon w swoim temacie załączył link do picasy.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X