Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lutowe browarzenie przy Tenerze, czyli Rzułty Śniek nad Wisłą :)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Lutowe browarzenie przy Tenerze, czyli Rzułty Śniek nad Wisłą :)

    Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.

    Jak co miesiąc... miejscowi, przyjezdni i pozostali! Achtung! Wnimanje!

    W przyszłym tygodniu organizuje się zbiórkę o dumnie brzmiacej nazwie: Rzułty Śniek nad Wisłą, czyli zebranie posiadaczy motocykla XTZ przy piwie i nie tylko! Obecnośc obowiązkowa, żadnych wykretów że zimno, śnieg, żona, dzieci, daleko itp.
    Miejsce - 66, ale nie potwierdzone, ze względu na nieczynność lokalu (ale przedzwonię i dowiem się jeszcze). Może dwa koła, może gdzie indziej - wuj wie, może konkretne propozycje w klimatycznym lokalu od szacownego grona też przeczytac bedzie można - piszcie (byle by było tanie piwo i pizza).
    Kiedy? Wtorek, środa, czwartek.
    Czas: 19.30-20.00 - start.

    Końkurs będzie też. Po zakończeniu stypy, będziemy mierzyc kto i jak daleko zażółci śnieg! Kobiety też biora udział w tym fizycznym kłizie.



    Luck
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    Koncepcja niezła, tylko po primo motor mam w przygotowaniu do sezonu, po drugie primo, kiedy ? Po trzecie primo odnośnie pierwszego samochodem można podjechać ?
    http://www.informatyzacja.com

    Komentarz


      #3
      Z tego względu że do kanjpy przyjeżdzam na piwo, a nie siedzenie o suchej twarzy, bardzo żadko przyjeżdzam innym środkiem transportu niż komunikacją miejską
      Ważne zebyś był.
      Kiedy? Dlamnie to bez różnicy, trza się zgadać na konkretny dzień. Zaporopnuj i inni chętni niech to samo zrobią.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          Z tego względu że do kanjpy przyjeżdzam na piwo, a nie siedzenie o suchej twarzy, bardzo żadko przyjeżdzam innym środkiem transportu niż komunikacją miejską
          Ważne zebyś był.
          Kiedy? Dlamnie to bez różnicy, trza się zgadać na konkretny dzień. Zaporopnuj i inni chętni niech to samo zrobią.
          Komunikacją miejską to koła gospodyń wiejskich a my jesteśmy po całej Polsce, po całym śląsku i jeszcze w środku tygodnia.
          Gdzie to jest to spotkanie ? miejscowość - adres ?
          http://www.informatyzacja.com

          Komentarz


            #6
            Środek tygodnia mi jakkolwiek tym razem pasi.
            A jeżeli nie środek tygodnia, to w moim przypadku tylko wyjątkowo piątek lub sobota ale to też tylko dlatego, że wyjeżdżam w sob. dopiero o 22 i najwyżej przyjdę z gratami

            Pozdrawiam,
            Gosia
            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez zac Zobacz posta
              Komunikacją miejską to koła gospodyń wiejskich a my jesteśmy po całej Polsce, po całym śląsku i jeszcze w środku tygodnia.
              Gdzie to jest to spotkanie ? miejscowość - adres ?

              A co? Mam po alkoholu za kierownice wsiadać?
              Spotkanie organizuje w Suwałkach w kanjpie o wdzięcznej nazwie: Pod Rysami.

              Spójrz w mój profil i domyśl się że to jest w stolycy.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta

                A co? Mam po alkoholu za kierownice wsiadać?
                Po prostu wielu by chciało pewnie podjechać, nie każdy dojedzie tramwajem czy autobusem.
                Czasem bywam w stolicy i chętnie bym się przyłączył pomimo adresu w profilu.
                Żeby przyjechać samochodem i pić to się ma żonę.
                http://www.informatyzacja.com

                Komentarz


                  #9
                  Usunięte na żądanie użytkownika

                  Komentarz


                    #10
                    Zac, to jaki termin proponujesz, bo na razie wygrywa jedyny zaproponowany konkret, czyli czwartek?

                    Pozdrawiam,
                    Gosia
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #11
                      Odpuszczam, jak zrobię moto to przyjadę specjalnie na wasze spotkanie.
                      http://www.informatyzacja.com

                      Komentarz


                        #12
                        Łukasz,
                        Jak już zatem będzie zatwierdzony konkret to wbij do forumowego kalendarza

                        Pozdrawiam,
                        Gosia

                        p.s. U mnie zmiana planów. W moim przypadku odpada piątek i sobota - wyjazd mam w piątek jednak
                        Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: zmiana planów
                        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                        Komentarz


                          #13
                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            #14
                            W przyszły Szymek, czyli we czwartek 18 lutego. Ja bym w ten nie dotarł nawet, choroba mnie zmogła :/ Chyba że Ty nie możesz.
                            Wieczorem do kalendarza dodam.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #15
                              hej, sie postaram dolaczyc do browarka - czekam na konkretne info o miejscu i godzinie zbiorki
                              btw. poniewaz jestem tu nowy to srednio wiem czy wszyscy sie znaja, czy organizowany jest jakis znak rozpoznawczy w stylu tlumika pod pacha? (;

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X